مرکز تماس: 66384920

مقالات طراحی سایت و خدمات دیجیتال مارکتینگ

روش های رایگان برای افزایش ترافیک وب سایت

چهارشنبه 08 فروردین 1397

روش های رایگان برای افزایش ترافیک وب سایت

افزایش ترافیک وب سایت

کسب و کارهای کوچک معمولا با کمبود بودجه روبه رو هستند اما نیاز دارند تا ترافیک وب سایت خود را افزایش دهند. در این مطلب قصد داریم تعدادی روش رایگان و کم هزینه را برای افزایش ترافیک وب سایت معرفی کنیم:

ترافیک مستقیم از طریق بازاریابی ایمیلی

راه های زیادی برای استفاده از بازاریابی ایمیلی جهت افزایش ترافیک وب سایت وجود دارد؛ اما موفقیت این روش ها به خود ایمیل بستگی دارد. کلید موفقیت این است که نه تنها ایمیل در صندوق ورودی دریافت شود، بلکه با استفاده از موضوع وسوسه انگیز و یک آدرس مناسب باز شود. هنگامی که یک ایمیل باز می شود، میزان کلیک از طریق شبکه های اجتماعی نیز افزایش می یابد. ایمیل یک فرصت ترافیکی است پس باید محصولات مختلف، تصاویر به صفحات مربوطه و تصویر هدر به صفحه اصلی سایت در داخل ایمیل لینک شوند.

بهبود زمان بارگذاری وب سایت

سرعت زمان بارگذاری وب سایت می تواند به افزایش قابلیت استفاده از آن کمک کند، میزان بازدهی آن را کاهش دهد و رتبه بندی کلی را بهبود بخشد. اما این فقط در مورد افزایش سرعت سایت در دسکتاپ نیست. سایت باید برای تلفن های همراه نیز بهینه سازی شود تا سریع تر لود شود. امروزه کاربران تلفن همراه، بیش از هر زمان دیگری از گوشی های همراه خود برای بازدید از وب سایت ها استفاده می کنند. با استفاده از ابزارهایی مانند PageSpeed گوگل، راهکارهای سرعت وب سایت بهبود می یابد.

انتشار محتوای مرتبط در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یک کانال عالی برای افزایش ترافیک وب سایت هستند. استفاده از URL های کوتاه شده به صفحات محصولات و صفحات فرود به همراه تصاویر جذاب، کمک می کند تا ترافیک از شبکه های اجتماعی به یک وب سایت انتقال یابد. انتشار پست های جذاب در شبکه های اجتماعی به افزایش آگاهی از برند نیز کمک می کند و یک کانال ارتباطی جدید با مشتریان ایجاد می کند.

مشارکت در انجمن ها

شرکت در انجمن های صنعت مورد نظر و مرتبط با کسب و کار می تواند باعث دیده شدن برند شود. می توان هنگامی که فردی از یک کسب و کار صحبت می کند و سایر اعضای انجمن در ارتباط با آن نظر می دهند، یک لینک مرتبط با آن موضوع را از وبلاگ سایت منتشر کرد و بازدید از سایت را افزایش داد.

به اشتراک گذاشتن محتوای بلاگ در شبکه های اجتماعی

فقط یک لینک را به عنوان یک پست جدید در تمام کانال های شبکه های اجتماعی کپی نکنید. هر پست را سفارشی سازی کنید تا به مخاطب هدف برسد. به طور مثال پست وبلاگ در فیس بوک نیازمند یک پیش نمایش دو سه جمله ای از محتوا می باشد، در حالی که پست در توییتر تنها به یک عنوان و یک URL کوتاه نیاز دارد.

انتشار پست جدید به صورت منظم در بلاگ

چند پست بلاگ در یک ماه منتشر می کنید؟ اکثر شرکت ها زمان و هزینه کافی برای انتشار محتوا به صورت روزانه را ندارند. یک وبلاگ فعال باید به صورت مداوم حداقل 2 الی 4 محتوا منتشر کند. وب سایت باید با محتوای جدید به روز نگه داشته شود تا مشتریان بالقوه بتوانند از طریق وب سایت، کسب و کار موردنظرشان را بیابند.
توجه : فراموش نشود که پست های بلاگ تنها برای مصرف کننده و مشتریان نوشته نمی شود، بلکه برای پیشی گرفتن از رقبا و برجسته شدت در صنعت موردنظر باید محتوای هوشمندانه نوشت. پست های طولانی و با کیفیت باعث ماندگار شدن کاربران در سایت می شود.

مشارکت محتوا در صنایع مشابه

وبلاگ های پربازدید و جذاب در صنایع مشابه، فرصتی برای مشارکت محتوا ایجاد می کنند. در حقیقت، تبادل لینک با سایت های معتبر مشابه (پست مهمان) می تواند ترافیک بازدید از سایت را افزایش دهد.


امتیاز:

ارسال دیدگاه‌ها‌


دیدگاه‌ها‌


شنبه, 03 آبان,1399

Agahi90.iR

هوالرزاق
بسیار عالی بود موفق باشید
سپاس