خدمات سئو (SEO) و بهینه سازی سایت حرفه ای با ضمانت بازگشت وجه

وقتی صحبت از خدمات سئو می‌شود ایزی‌وب حرف‌‌‌‌های زیادی برای گفتن دارد. ما در زمینه بهینه‌سازی و سئوی سایت‌های گوناگون به‌صورت حرفه‌ای فعالیت داریم و تیم ما همواره آماده خدمت‌رسانی به شما است. ما آن‌چنان به کیفیت کار سئوی خود اعتقاد داریم که کار خود را ضمانت می‌کنیم و در صورتی که به نتیجه دلخواه شما نرسیدیم و نتوانستیم نام سایت شما را در بالاترین نتایج گوگل قرار دهیم، هزینه شما را عودت خواهیم داد.

خدمات سئو (SEO)

افزایش ترافیک طبیعی سایت افزایش ترافیک طبیعی سایت

با سئوی اصولی، به مرور زمان موتورهای جستجو اعتبار بیشتری برای شما قائل می‌شوند و ورودی سایت شما به صورت کاملاً طبیعی و پایدار افزایش پیدا خواهد کرد.

دسترسی هدفمند به مشتریان دسترسی هدفمند به مشتریان

شما افرادی را به سایت خود هدایت می‌کنید که واقعاً به دنبال محصولات و خدمات شما هستند و سعی دارند از طریق جستجو نیاز خود را برآورده کنند.

تاثیر پایدار و طولانی‌مدت تاثیر پایدار و طولانی‌مدت

زمانی‌که رتبه سایت شما در نتایج جستجو بهبود یابد، دیگر به این راحتی‌ها به وضعیت قبلی خود برنمی‌گردد. این یعنی شما هر روز، بدون زحمت و هزینه، مشتری‌های جدیدی از گوگل دارید.‌

چرا خدمات سئو سایت مهم است

​اهمیت سئو در آمارهای جهانی:

وبگردی با جستجو شروع می شود

شروع وبگردی با جستجو

75% کاربران

فقط دیدن صفحه 1 گوگل

فقط دیدن صفحه 1 گوگل

75% کاربران

کلیک بر روی نتایج اول

کلیک بر روی نتایج اول

62% کاربران

عدم اعتماد به تبلیغ گوگل

عدم اعتماد به تبلیغ گوگل

80% کاربران

خدمات سئو سایت حرفه‌ای شامل چه کارهایی است؟

بهینه سازی محتوای وب سایتیکی از دو تکه پازل سئو، بهینه سازی ساختار وب سایت و محتوای آن است. کیفیت و عملکرد وب‌سایت شما نه تنها بر رتبۀ شما در موتورهای جستجوگر تاثیرگذار است، بلکه در ارتقای تجربۀ کاربر نیز موثر می‌باشد. ما بهترین تکنیک‌ها و استانداردهای بهینه‌سازی را برای شما بکار خواهیم بست.

بهینه سازی ساختار وب سایت شما بهینه سازی ساختار وب سایت شما

ساختار صفحات و مسیرهای داخلی وب سایت را درست می‌کنیم تا سایت شما به راحتی توسط موتورهای جستجوگر خوانده شوند.

بهینه سازی محتوا برای کلمات کلیدی بهینه سازی محتوا برای کلمات کلیدی

مطمئن می‌شویم که کلمات کلیدی اصلی و فرعی، در وب سایت شما مورد استفاده قرار گرفته و بر روی آنها تاکید شده است.

پیروی از فاکتورهای موتورهای جستجو پیروی از فاکتورهای موتورهای جستجو

ویرایش های لازم را در وب سایت شما اعمال خواهیم کرد تا از همه نظر با اصول استاندارد سئو، همخوانی داشته باشد.

خدمات سئو سایت حرفه‌ای شامل چه کارهایی است؟

چرا ایزی وب را برای خدمات SEO انتخاب کنیم؟

ایزی وب متعهد و مسئولیت پذیر

 متعهد و مسئولیت پذیر

ایزی وب همواره تلاش می کند نسبت به منابع کارفرما و اهداف پروژه سئو، متعهد و مسئولیت پذیر باشد و خدمات سئو را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد.

رعایت قوانین و استاندارد های گوگل

رعایت قوانین و استاندارد های گوگل

خدمات سئو ارائه شده توسط ایزی وب، بر اساس قوانین و استانداردهای گوگل است و از روش های سئو کلاه سفید برای بهبود وضعیت سایت استفاده می شود.

سئو کلاه سیاه ممنوع

سئو کلاه سیاه ممنوع

ایزی وب به هیچ عنوان از روش های سئو کلاه سیاه برای کسب جایگاه در گوگل استفاده نمی کند.

خدمات سئو ایزی وب شامل چه مواردی است؟

مطمئنا سئو باید همسو با استراتژی های بازاریابی دیجیتال مشتری باشد و نباید صرفا برروی جایگاه کلمات کلیدی تکیه کند. بلکه در هر مرحله از سفر مشتری، SEO چگونه توانسته به کسب و کار شما سود برساند.

تحقیق کلمات کلیدی تحقیق کلمات کلیدی

این استراتژی مشخص می کند که چه کلمات و عباراتی در زمینۀ کاری شما در گوگل بیشتر جستجو می شوند تا با استفاده از آنها ترافیک سایت را افزایش دهیم.

تحلیل تکنیکال و بهینه سازی ساختار سایت تحلیل تکنیکال و بهینه سازی ساختار سایت

ساختار فنی سایت برای سئو(SEO On-page) و همچنین بهبود UI/UX سایت و استراتژی سفر مشتری در ورود به سایت را برای موتورهای جستجوگر آماده می‌کنیم.

طراحی استراتژی های سئو خارجی طراحی استراتژی های سئو خارجی

لینک سازی استاندارد و دقیق، یکی از مهمترین تکنیک های بهبود سئو سایت است، که اگر توسط نیروی متخصص سئو انجام شود با جریمه گوگل مواجه نخواهیم شد.

تدوین استراتژی محتوایی و بهینه سازی محتوا تدوین استراتژی محتوایی و بهینه سازی محتوا

محتوا و سئو مکمل هم هستند، از اینرو علاوه بر تکنیک های سئو، باید تمرکز زیادی بر روی تکنینک های تولید محتوا و بهبود محتوای سایت و ارتباط آن با سئو داشت.

تحلیل و آنالیز رقبا و حوزه فعالیت سایت تحلیل و آنالیز رقبا و حوزه فعالیت سایت

محتوا و سئو مکمل هم هستند، از اینرو علاوه بر تکنیک های سئو، باید تمرکز زیادی بر روی تکنینک های تولید محتوا و بهبود محتوای سایت و ارتباط آن با سئو داشت.

آنالیز دیتا با استفاده از ابزارهای سئو آنالیز دیتا با استفاده از ابزارهای سئو

محتوا و سئو مکمل هم هستند، از اینرو علاوه بر تکنیک های سئو، باید تمرکز زیادی بر روی تکنینک های تولید محتوا و بهبود محتوای سایت و ارتباط آن با سئو داشت.

خدمات سئو ایزی وب مناسب چه سایت هایی است؟

خدمات سئو ایزی وب مناسب چه سایت هایی است؟

خدمات سئو برای سایت های گردشگری

خدمات سئو برای سایت های فروشگاهی

خدمات سئو برای سایت های شخصی

خدمات سئو برای سایت های شرکتی

خدمات سئو برای سایت های خبری

مراحل خدمات سئو سایت حرفه‌ای

نصب گوگل سرچ کنسول

اولین گام جهت شروع فرایند بررسی و تحلیل رفتار کاربران در سایت نصب سرچ کنسول است.

تحقیق جامع کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی مهم‌ترین اقدامی است که بر پایه آن می‌توانیم استراتژی کسب و کار شما را تدوین کنیم. درصورتی که تحقیق کلمات کلیدی جامع و کامل باشد، علاوه بر کسب از شناخت بازار و رقبا، نیاز مخاطبان خود را هم می‌توانیم شناسایی و جهت برآورد کردن آن‌ها برنامه‌ریزی نماییم. در نهایت گزارشی کامل از کلمات کلیدی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تعیین کلمات کلیدی اصلی و فرعی

تحقیق کلمات کلیدی تنها شروع کار است. مهم‌ترین اقدام پس از آن، دسته‌بندی و مرتب‌سازی این کلمات است تا بتوانیم نتایجی معنادار از آن استخراج کنیم. همچنین با استفاده از دسته‌بندی و جداسازی کلمات کلیدی اصلی و فرعی، می‌توانیم اولویت‌های خود را مشخص و بر اساس آن برای هدفگیری صفحات مختلف سایت خود برنامه‌ریزی کنیم.

بررسی سئو داخلی

وضعیت سئوی داخلی سایت شما با استفاده از ابزارهای تخصصی مورد بررسی قرار می‌گیرد. کسب شناخت از وضعیت فعلی سئوی سایت به ما کمک می‌کند تا هدفگذاری دقیق‌تری داشته باشیم. در پایان این مرحله، گزارش دقیقی از وضعیت لینک‌سازی داخلی، تگ‌های H، عنوان‌ها، متاتگ‌ها و محتوای هر صفحه در اختیار شما قرار می‌گیرد.

بررسی سئو خارجی

وضعیت سئوی خارجی سایت بخصوص کمیت و کیفیت لینک‌سازی‌ها باید بررسی شوند. در نتیجه این بررسی‌ها، لینک‌های بی‌کیفیت و اسپم شناسایی خواهند شد. همچنین وضعیت توزیع انکرتکست‌ها مورد بررسی قرار گرفته و اصلاحات لازم در اختیار شما قرار می‌گیرد. در نهایت، گزارش کاملی از کیفیت و کمیت لینک‌‌های ساخته شده به شما ارائه می‌گردد تا بر اساس آن بتوانیم برای لینک‌سازی و رپورتاژ برنامه‌ریزی کنیم.

تحلیل وضعیت مهم‌ترین رقبا

شناخت نقاط ضعف و قوت رقبا به ما دید روشن‌تری نسبت به بازار رقابتی می‌دهد. در نتیجه می‌توانیم برنامه‌ریزی زمانی و مالی دقیق‌تری داشته باشیم و با آگاهی کامل وارد بازار رقابتی شویم. در پایان این تحلیل، گزارش کامل از وضعیت رقبای حوزه کسب و کار شما در اختیارتان قرار می‌گیرد.

ارائه برنامه لینک‌سازی

لینک‌سازی مبحث بسیار حساسی در سئو است و در صورت اشتباه با جریمه گوگل مواجه خواهید شد. بنابراین باید طبق یک برنامه زمانی مناسب و هدفمند کار لینک‌سازی سایت شما انجام شود. در این مرحله، سایت‌هایی که لینک‌سازی در آن‌ها برای سایت شما اولویت و تاثیر بیشتری دارد مشخص می‌شوند و علاوه بر آن، سایت‌های مناسب برای رپورتاژ نیز به شما معرفی خواهند شد.

ارائه ایده‌های تولید محتوا

پس از تحقیق جامع کلمات کلیدی، ایده‌های کلی متنوع و هدفمندی در اختیار شما قرار می‌گیرد تا با استفاده از آن بتوانید برای تولید محتوای وبلاگی سایت خود برنامه‌ریزی کنید.

ارائه ساختار کلی صفحات

اینکه در سایت خود چند صفحه باید داشته باشید و هر صفحه با چه کلماتی هدفگیری شود، پس از تحقیق کلمات کلیدی مشخص می‌گردد. علاوه بر آن، ساختار کلی صفحات که تلفیقی از کلمات کلیدی، اصل سئو و تجربه کاربری است، مشخص و در گزارشی کامل در اختیار شما قرار می‌گیرد. بر اساس این گزارش مشخص می‌شود که چه صفحاتی باید در سایت داشته باشید و هر صفحه چه عنوانی باید داشته باشد.

تنظیم عنوان‌ها و متا تگ‌ها

عنوان‌ها و متا تگ‌های تمامی صفحات پس از بررسی در مرحله تدوین استراتژی، در صورت نیاز بازنویسی می‌شوند تا هم علاوه بر افزایش جذابیت محتوا برای کاربر، کلمات کلیدی هدف نیز در آن بکارگرفته شوند. در نتیجه این اقدام، صفحات شما در رتبه‌های بالاتری از نتایج جستجو قرار خواهند گرفت.

بهینه‌سازی تگ‌های H

بر اساس برنامه استراتژی سئو، تگ‌های H تمامی صفحات اصلی و مقالات با استفاده از کلمات کلیدی اصلی و فرعی مورد هدف هر صفحه، بهینه‌سازی و درصورت نیاز اصلاح می‌شوند.

بهینه‌سازی سئو محور محتوا

محتوای تمامی صفحات اصلی سایت بر اساس اصول سئو و کلمات کلیدی مورد هدف هر صفحه بهینه‌ساز می‌شوند تا رتبه صفحات در نتایج جستجوی گوگل بهبود یابد.

بهینه‌سازی لینک‌های داخلی

متن لینک، محل قرارگیری و تعداد لینک‌های داخلی صفحات اصلی و وبلاگ سایت بهینه‌سازی می‌شود. لینک‌های بخش منو و فوتر سایت نیز بر اساس ساختار صفحات سایت ایجاد و بهینه‌سازی می‌شوند.

بهینه‌سازی اطلاعات تصاویر

توضیحات تصاویر (Alt) موجود در سایت و مقالات وبلاگ بر اساس کلمات کلیدی مورد هدف هر صفحه تنظیم می‌گردد.

ساخت یا آنالیز robots.txt

فایل robots.txt در صورت نیاز بهینه‌سازی و تغییرات لازم روی آن انجام می‌شود تا بتوانیم محدودیت‌های لازم را روی ربات‌های گوگل اعمال کنیم.

ساخت یا آنالیز سایت مپ

نقشه سایت مورد بررسی قرار گرفته و درصورت نیاز اصلاحات لازم روی آن انجام می‌شود. همچنین در صورت وجود، ایرادات سایت مپ نیز پس برطرف خواهند شد.

شناسایی بک لینک‌های اسپم

تمامی بک‌لینک‌های سایت مورد بررسی قرار می‌گیرند. جهت حذف تک تک بک‌لینک‌های اسپم و نامعتبر ابتدا درخواست حذف برای سایت میزبان ارسال شده و درصورت عدم موافقت، بک‌لینک‌ها Disavow خواهند شد.

معرفی بک لینک‌های اسپم به گوگل

بک‌لینک‌های اسپم در فاز تدوین استراتژی بطور کامل شناسایی و مورد بررسی قرار می‌گیرند. در این مرحله این بک‌لینک‌ها به گوگل معرفی می‌شوند تا هرچه سریع‌تر از تاثیر منفی آن‌ها بر سئوی سایت جلوگیری شود.

لینک‌سازی در صفحات معتبر

پس از طراحی و تدوین استراتژی سئو، تعداد بک‌لینک‌های مورد نیاز مشخص می‌شوند. بر این اساس، در یک برنامه زمانی مشخص، کار لینک‌سازی برای شما در سایت‌های هدفمند و مرتبط بصورت طبیعی آغاز می‌شود.

توزیع مناسب انکر تکست‌ها

متن لینک‌های موجود بررسی و در صورت نیاز اصلاح می‌شود تا تا نسبت‌های مناسبی از انواع انکر تکست‌ها را داشته باشید.

گرفتن سیگنال از شبکه‌های اجتماعی

سیگنال‌های شبکه‌های اجتماعی می‌توانند تاثیر مثبتی بر روند سئوی سایت شما داشته باشند. بر این اساس، در شبکه‌های اجتماعی موثر مانند لینکداین، فیسبوک و پینترست با نام برند کسب و کار شما لینک‌سازی انجام می‌شود. به عنوان مثال، مقاله‌ای که در وبلاگ سایت شما تولید شده، در این شبکه‌های اجتماعی معرفی می‌گردد.

بهینه‌سازی متن رپورتاژ خبری

متن رپورتاژ شما از نظر نگارش و اصول سئو مورد بررسی قرار می‌گیرد تا در صورت نیاز اصلاحات لازم را روی آن انجام دهیم. در نتیجه تاثیرگذاری رپورتاژ شما افزایش می‌یابد.

انتشار رپورتاژ ماهیانه

هر ماه، باتوجه به نیازی که در فاز طراحی و تحلیل استراتژی سئو استخراج شد، تعدادی رپورتاژ از سایت شما در سایت‌های مناسب و معتبر منتشر می‌شود تا از این طریق بک‌لینک‌های دائمی و موثر داشته باشید.

مانیتورینگ مداوم سرچ کنسول

وضعیت کانال‌های ورودی سایت شما بطور مستمر و مداوم مورد بررسی کارشناسان سئو قرار گرفته تا از روند بهبود سئوی سایت شما مطمئن شویم.

ارائه گزارش ماهیانه

هر ماه گزارش جامعی از اقدامات انجام شده و وضعیت فعلی سایت در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بطور کامل در جریان تمامی اقدامات انجام شده قرار بگیرید.

ارائه گزارش کامل از لینک‌های ساخته‌شده

لیست کاملی از تمامی لینک سازی‌های انجام شده به همراه آدرس صفحات هدف در اختیار شما قرار می‌گیرد.

مشاوره کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی و پس از آن انتخاب کلمات مناسب مهم‌ترین اقدامی است که باید پیش از شروع فرایند سئو و تولید محتوا انجام پذیرد. کارشناسان سئوی ایزی وب به شما کمک می‌کنند تا انواع کلمات کلیدی مرتبط و مناسب جهت هدفگیری را پیدا کنید تا بر اساس آن بتوانید بازار و نیاز مشتری خود را بشناسید و به بهترین شکل ممکن برنامه‌ریزی نمایید.

مشاوره جهت بهبود سئوی داخلی

سئوی داخلی سایت با توجه به گستردگی و پیچیدگی نسبتا بالای موضوعات، چالش‌های زیادی را برای شما ایجاد خواهد کرد. استفاده درست از تگ‌های H، لینک‌سازی داخلی، بکارگیری درست کلمات کلیدی اصلی و فرعی و بهبود محتوای هر صفحه تنها بخشی از اقداماتی است که جهت بهبود سئوی داخلی سایت بایستی انجام شوند. کارشناسان سئوی ایزی وب به شما کمک می‌کنند تا با بررسی کامل این موارد، نقاط ضعف سایت خود را شناسایی و جهت رفع برطرف کردن آن‌ها اقدام کنید.

مشاوره جهت بهبود سئوی خارجی

شاید سئوی خارجی گستردگی سئوی داخلی را نداشته باشد، اما به همان اندازه اهمیت دارد. اگر تا به حال لینک‌سازی نکرده‌اید، لازم است سایت‌های مناسب و مرتبط جهت لینک‌سازی را بشناسید و اگر این کار را انجام داده‌اید، باید بررسی کنید که آیا رویکرد درستی در لینک‌سازی داشته‌اید یا خیر. کارشناسان سئوی ایزی وب شما را راهنمایی می‌کنند تا از کمیت و کیفیت لینک‌سازی خود مطمئن شوید. همچنین شما را در انتخاب سایت‌های مناسب رپورتاژ و تولید متن رپورتاژ سئو شده راهنمایی خواهند کرد.

مشاوره تولید محتوای سئو شده

برای آنکه صفحات سایت و وبلاگ شما در نتایج گوگل دیده شوند و رتبه‌های بالاتری کسب نمایند، لازم است علاوه بر درنظرگرفتن جذابیت محتوا، اصول سئو را نیز در نگارش آن رعایت کنید. کارشناسان سئوی ایزی وب به شما کمک می‌کنند تا اصول نگارش محتوای سئو شده در صفحات اصلی و وبلاگی سایت خود را بشناسید و اصلاحات مورد نیاز را روی آن‌ها اعمال کنید.

مواردی کــــــه بــــــهتــــــر است بدانید!

سئوی سایت تا چه اندازه اهمیت دارد؟

به علت رقابت بالا برای به‌دست آوردن رتبه‌های برتر گوگل، اهمیت سئو بیش‌تر از گذشته شده است. اکثر افراد اغلب با سرچ‌کردن در گوگل خواسته‌های خود را رفع می‌کنند. شما با سئوی مناسب می‌توانید خدمات یا محصولاتتان را به نمایش گذاشته و افراد زیادی را به مشتری تبدیل کنید.

خدمات سئو شامل چه مواردی می‌شود؟

تحقیق کلمات کلیدی، ایجاد لینک و بک‌لینک‌ها، سئوی خارجی، تهیه رپورتاژ، مدیریت و تهیه محتوا، تعیین ساختار سایت و تحلیل عملکرد رقبا.

هزینه خدمات سئوی سایت چه‌قدر تمام می‌شود؟

ابتدا باید ساختار وب‌سایت و محتوای آن کاملا بررسی شود تا بتوانیم تعیین کنیم که برای بهینه‌سازی هرچه بهتر و یا باقی‌ماندن در رقابت به چه اندازه باید وقت و هزینه صرف شود. به همین منظور توصیه می‌کنیم فرم مشاوره را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم.

خدمات سئو

بهینه‌سازی محتوای و پیاده‌سازی اصولی ساختار سایت در کنار یک‌دیگر شما را به نتیجه می‌رساند. در واقع با بالابردن کیفیت و عملکرد سایت و پیروی از دستورالعمل‌های سئو هم رتبه بهتری در گوگل می‌گیریم، هم تجربه کاربری را ارتقا خواهیم داد. بالاخره هر چه باشد رضایت کاربر از همه‌چیز مهم‌تر است.

ما با بهینه‌سازی ساختار وب‌سایت اختصاصی شما این امر را محقق می‌کنیم. ساختار صفحات و مسیرهای داخلی وب‌سایت خود را به ما بسپارید تا ما آن‌ها را برای خوانده شدن توسط موتورهای جست‌وجوگر بهینه کنیم. 

خدمات سئوی ایزی وب بسیار گسترده است و ما این خدمات را به تمامی سایت‌های شرکتی، گردشگری، فروشگاهی، شخصی، خبری و… ارائه می‌کنیم.

سئوی داخلی سایت

سئو داخلی یا سئوی on page عملیاتی است که بر روی محتوا و ساختار خود سایت در جهت بهینه‌سازی آن انجام می‌شود.

بهینه‌سازی محتوای سایت شما ابتدا از بررسی کلمات کلیدی اصلی و فرعی مرتبط با کسب و کارتان شروع می‌شود. پس از تحقیق در مورد کلمات کلیدی می‌توانیم بفهمیم که کجای کار قرار داریم. سپس اقدامات لازم برای بهبود رتبه شما در صفحه نتایج گوگل را انجام می‌دهیم.

بررسی و ارزیابی اوضاع سئوی سایت

با بررسی سئوی داخلی سایت شما می‌توانیم شناخت کافی از وضعیت فعلی آن به‌دست بیاوریم. ما با استفاده از ابزارهای تخصصی این کار را انجام می‌دهیم تا بتوانیم برنامه‌ای اصولی و دقیق برای شما تدوین کنیم.

پس از این کار، گزارش دقیقی از اوضاع لینک سازی داخلی، تگ‌های هدینگ، عنوان‌ها متاتگ‌ها و محتوای هر صفحه تهیه می‌شود.

همان‌طور که گفتیم ساختار کلی صفحات سایت برای کسب رتبه در گوگل بسیار اهمیت دارد.

مراحل سئوی خارجی

برای بهینه‌سازی و رقابت بهتر، فرآیند سئو خارجی یا سئوی off page پیاده‌سازی می‌شود.

اگر پیش‌تر فرآیند سئوی خارجی روی سایت شما انجام شده باشد، می‌بایست تحت بررسی قرار بگیرند تا لینک‌های بی‌کیفیت و اسپم شناسایی و خنثی شوند. 

اخذ سیگنال از شبکه‌های اجتماعی هم جزء مراحل مهم سئوی خارجی تلقی می‌شود که ما در ایزی‌وب به آن اهمیت می‌دهیم. 

همچنین سئوی خارجی رقبا بررسی می‌شود. با شناخت نقاط ضعف و قوت رقبا می‌توانیم دید جامع‌تری نسبت به راه پیش‌رو پیدا کنیم و در نتیجه خواهیم توانست برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای تخصیص زمان و سرمایه انجام دهیم. 

رپورتاژ در سایت‌های معتبر هم یک روش عالی برای سئوی خارجی سایت است که نه تنها به اعتبار بلکه به برندینگ شما نیز کمک خواهد کرد. بهینه‌سازی متن رپورتاژ و انتشار ماهیانه آن‌ها با توجه به نیاز وب‌سایت شما صورت خواهد گرفت تا تمام تکه‌های پازل سئوی سایت‌‌تان کامل شود. 

تهیه گزارش و مانیتورینگ مستمر 

سایت شما به صورت مستمر مانیتور می‌شود تا بتوانیم بر طبق گزارشات به‌دست آمده، برنامه‌ای دقیق‌ و بهینه‌ برای بهتر دیده‌شدن سایت شما فراهم کنیم. 

در مجموع برای بهینه‌سازی هرچه بهتر سایت، می‌بایست از فاکتورهای موتورهای جست‌وجو پیروی کرد. ما ویرایش‌های لازم در وب‌سایت شما را برای آن‌که از هر نظر با استانداردهای سئو هم‌خوان شود، انجام می‌دهیم. 

کارشناسان سئوی ایزی‌وب کاملا متعهد و مسئولیت‌پذیر هستند و استراتژی مناسب حال کسب و کار شما را ترسیم می‌کنند تا بتوانند خدمات SEO را به بهترین شکل ممکن ارائه دهند. ما از قوانین و استانداردهای گوگل پیروی می‌کنیم و از روش‌های سئوی کلاه سفید برای بهبود عملکرد و بهینه‌سازی سایت بهره می‌گیریم. ما به هیچ‌وجه از سئوی کلاه سیاه استفاده نمی‌کنیم. 

سئوی کلاه سفید به طور خلاصه یعنی اجرای عملیات سئو بدون زیر پا گذاشتن قوانین موتورهای جست‌وجو. سئوی کلاه سیاه دقیقا برعکس سئوی کلاه سفید با دورزدن مقررات موتورهای جست‌وجو صورت می‌گیرد که خطر بن‌شدن سایت از سوی این موتورها را در پی دارد.  

هزینه خدمات سئو

قیمت سئو سایت به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و نمیتوان قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت. همان‌طور که در این مقاله توضیح دادیم، عملیات سئوی سایت از مراحل بسیاری تشکیل شده که به پایان‌رساندن هر یک از این مراحل مستلزم صرف وقت و انرژی زیادی است. هم‌چنین هر سایتی بسته به نیاز و اهدافی که دارد، فرایند سئوی متفاوتی را می‌طلبد که این یعنی نمی‌توانیم رقم دقیقی بگوییم و برای تمام سایت‌ها یک نسخه بپیچیم. 

اگر کنجکاو هستید از هزینه خدمات سئو سایت خود مطلع شوید و بتوانید خودتان را در صدر لیست نتایج گوگل قرار دهید، توصیه می‌کنیم فرم مشاوره رایگان ما را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم.

بـــــــــامـــــــــــــا در تـــــمـــــاس باشــــیـد!

اگر به دنبال خدمات طراحی پورتال سازمانی هستید، مشاوره و دریافت خدمات از تیم متخصص ایزی وب می‌تواند برای شما بسیار مفید و موثر باشد. ایزی وب با دانش و تجربه خود در زمینه طراحی و توسعه پورتال‌های سازمانی، آماده ارائه خدمات متنوع و بهترین راهکارها برای شما است.

آیا از محتوا راضی بودید؟ 5 از 5 (78 امتیاز)