طراحی وب سایت

وب سایت‌ها بر اساس کاربری و نیازی که باید پاسخگو باشند به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شوند. هر نوع از این وب سایت ها از یک سری امکانات مشترک نظیر مدیریت کاربران و فایل‌ها و یک سری امکانات اختصاصی نظیر فروش آنلاین یا گردش کار برخوردار هستند. همچنین معمولا رابط کاربری (ظاهر) وب سایت برای برخورداری از بیشترین تأثیر در هر دسته‌بندی متفاوت است. خدمات طراحی وب سایت ایزی وب شامل 6 دسته‌بندی شرکتی، سازمانی، درون سازمانی (اینترانت)، شخصی، فروشگاهی و خبری می‌گردد.

طراحی سایت شرکتی

 

وب سایت شرکتی ایزی وب پاسخگوی نیازهای اساسی هر کسب و کاری است. بستر قدرتمند و مقایس‌پذیر در کنار پنل مدیریت کارآمد و آسان استفاده شده در وب سایت شرکتی ایزی وب، شرکت‌ها را توانمند ساخته و به ایشان کمک می‌کند تا محصولات یا خدمات خود را با بالاترین کیفیت در سطح اینترنت عرضه کنند.

طراحی سایت شرکتی 

طراحی سایت سازمانی

 

وب سایت (پورتال) سازمانی ایزی وب بستری امن و توسعه‌پذیر برای سازمان‌ها و نهادهای دولتی فراهم می‌کند که ضمن رعایت سطوح دسترسی بتوانند طیف گسترده‌ای از خدمات الکترونیکی خود را در قالب یک پنجره و درگاه واحد با گرافیک و رابط کاربری یکپارچه به بازدیدکنندگان و کارمندان خود ارائه کنند.

طراحی سایت سازمانی 

 

طراحی پرتال اینترانت

 

وب سایت درون سازمانی (اینترانت) ایزی وب یک محیط تعاملی برای کارکنان یک مجموعه ایجاد می‌کند. مدیران صدای خود را به گوش زیر مجموعه‌های خود می‌رسانند و همکاران ایشان نیز با مدیران خود ارتباط برقرار می‌کنند. دسترسی به اطلاعات و اسناد به صورت طبقه‌بندی شده به راحتی در این سامانه امکان‌پذیر است.

طراحی پرتال اینترانت 

طراحی سایت فروشگاهی

 

سامانه فروشگاه الکترونیکی ایزی وب بستری جهانی که پاسخگوی هر نیازی است. شرکت‌ها و کسب‌وکارهای کوچک و متوسط می‌توانند محصولات فیزیکی یا فایل‌های دیجیتالی و خدمات خود را با این فروشگاه عرضه نمایند. این سامانه همه آنچه شما برای شروع و گسترش تجارت آنلاین خود نیاز دارید را در اختیار شما می‌گذارد.

طراحی سایت فروشگاهی 

طراحی سایت شخصی

 

گرافیک و ظاهر بصری در کنار برخورداری از تجربه کاربری و کاربرپسندی از جمله ویژگی‌های بارز یک وب سایت شخصی است؛ ویژگی‌هایی که وب سایت شخصی ایزی وب با به‌کارگیری جدیدترین روش‌های طراحی سایت در زمینه چیدمان محتوا و افکت‌های عناصر صفحه به خوبی از پس آن برمی‌آید.

طراحی سایت شخصی 

 

طراحی سایت خبری

 

انتشار مدیریت شده اخبار در کوتاه‌ترین زمان و در دسته‌بندی‌های مشخص با قابلیت دریافت نظرات تو در تو و گالری تصاویر و فیلم و ساختار قالب‌پذیر نمایش خبر و آمار بازدید در کنار برخورداری از یک سامانه مدیریت محتوای قدرتمند با بی‌نهایت امکانات جانبی قابل اضافه شدن مخصوص سامانه خبری ایزی وب می باشد.

طراحی سایت خبری