طــراحــی ســایت  درون سـازمـانی(ایـنـتـرانت)

وب سایت درون سازمانی ایزی وب بر پایه پلت‌فرم جهانی دی‌ان‌ان ایجاده شده است. دی‌ان‌ان یک سیستم مدیریت محتوای کدباز، امن و مقیاس پذیر است که صدها هزار کسب و کار کوچک و بزرگ از آن برای راه اندازی وب سایت خود استفاده کرده‌اند. دی‌ان‌ان با داشتن بیش از یک میلیون عضو و بیش از هشتصد هزار سایت مبتنی بر آن با اختلاف زیادی سیستم مدیریت محتوای شماره یک در اکوسیستم مایکروسافت است. پنل مدیریتی حرفه‌ای و آسان این سامانه به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی آن را مدیریت کرده و توسعه دهید. وجود تنوع گسترده ماژول (قابلیت افزودنی) و تم (ظاهر) از پیش طراحی شده سرعت پاسخگویی به نیازها را افزایش داده و به شدت هزینه راه اندازی سایت را کاهش می‌دهد.

طــراحــی ســایت
طراحی سایت
جشنواره وب

برنده 5 تندیس از جشنواره وب

دریافت ۵ تندیس بعنوان برترین سایت جشنواره وب ایران در سال های 91، 94، 95، 96، ۹۸

انفورماتیک

عضو شورای عالی انفورماتیک

شرکت داده آسان ایرانیان دارای رتبه 4 از شورای عالی انفورماتیک کشور می باشد.

سازمان نظام صنفی

عضو سازمان نظام صنفی

دریافت مجوز از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و شورای عالی انفورماتیک کشور.

گواهینامه امنیتی

دارنده گواهینامه امنیتی

دارنده گواهینامه امنیت نرم افزار از مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک ایران.

مشتریان نام آشنایی که به ما اعتماد کردند

به‌کارگیری نیروی متخصص، احترام به مشتری و تحویل به موقع و با کیفیت کارها بخشی از نقاط قوت ما برای مشتریانمان بوده است، با برخی از مشتریان ما آشنا شوید.

سازمان امور مالیاتی کشور

سازمان امور مالیاتی کشور

شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

ایران ایر (هما)

ایران ایر (هما)

گسترش انرژی پاسارگاد

گسترش انرژی پاسارگاد

مرکز آمار ایران

مرکز آمار ایران

کاسترول

کاسترول

پتروپارس

پتروپارس

تابا الکترونیک

تابا الکترونیک

سروک آذر

سروک آذر

گروه توسعه کیمیاگران امروز

گروه توسعه کیمیاگران امروز

وزارت راه و شهرسازی

وزارت راه و شهرسازی

ویژگی های طراحی پرتال اینترانت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از

استفاده از فن‌آوری NET.

بهره‌گیری از این فن‌آوری که دامنه نفوذ آن روزبه‌روز افزایش‌یافته است و به‌خصوص نیروی متخصص و مجرب آن در ایران کم نیست باعث می‌شود محدودیت‌های پیش روی توسعه نرم‌افزار چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ هزینه‌ای کاهش یابد و درنتیجه ارائه راه‌حل‌های مبتنی بر این فن‌آوری بیشتر از سایر فن‌آوری‌های مشابه جامعه عمل به خود بپوشاند.

معماری چندلایه

برخورداری از معماری چندلایه به‌عنوان یک اصل اساسی در طراحی نرم‌افزار و استقلال عملیاتی لایه دسترسی به اطلاعات، لایه منطقی، لایه ظاهری و جلوگیری از تهدیدهای ناشی از طراحی تک لایه، قابلیت‌های نرم‌افزار برای توسعه چه ازلحاظ کارکرد و چه ازنظر ساختار گرافیکی افزایش یابد.

انعطاف و مقیاس‌ پذیری

ساختار ماژولار این امکان را به کاربر می‌دهد تا متناسب با نیاز خود و انتخاب و نصب طیف ماژول‌هایی که هر یک کاربری تازه‌ای به پرتال می‌بخشد، نیاز خود را برای رسیدن به اهداف سازمانی مشخص مرتفع کند. با توجه به حوزه وسیع انتشار نرم‌افزار و تعدد توسعه‌دهندگان آن معمولاً به ازای هر نیاز مشخص، ما به ازای در قالب ماژول ارائه‌شده است. علاوه بر آن امکان توسعه و طراحی ماژول برای نیازهای خاص نیز به‌خوبی در نرم‌افزار دیده‌شده است.

یکپارچگی با سایر نرم‌افزارها

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک نرم‌افزار موفق امکان اتصال و برقراری ارتباط با سایر نرم‌افزارها و بانک‌های اطلاعاتی موجود در یک سازمان یا شرکت است. بستر برنامه‌نویسی پرتال به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که می‌تواند با اکثر نرم‌افزارهای متداول سازمانی ارتباط برقرار کرده و با استفاده از این ویژگی به تبادل اطلاعات با این دست از نرم‌افزارهای بپردازد. این مهم باعث ایجاد سطح بالای از یکپارچگی و ارائه انواع سرویس‌ها از طریق پرتال می‌شود.

بومی‌سازی

نرم‌افزار به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که امکان تغییر زبان و بومی‌سازی آن با نصب بسته‌های زبانی به‌راحتی صورت گیرد. هم‌اکنون بسته‌های اکثر زبان‌ها برای نرم‌افزار وجود دارد لذا برای توسعه پرتال به سایر زبان‌ها صرفاً با انتخاب بستۀ زبانی موردنظر و نصب آن در پرتال فرآیند بومی‌سازی هسته نرم‌افزار انجام می‌شود.

زیر پرتال‌ها

این خاصیت پرتال بنا به اقرار اکثر کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات یکی از بی‌بدیل‌ترین خصوصیات نرم‌افزار محسوب می‌شود. با استفاده از این ویژگی با یک‌بار نصب نرم‌افزار می‌توان به تعداد نامحدود زیر پرتال تولید کرد. این زیر پرتال‌ها که خاصیت‌های کلی خود را از پرتال اصلی به ارث می‌برند در عمل می‌توانند کاملاً مستقل دارای ساختار گرافیکی، ماژولی، محتوایی و دارای طیف اختصاصی کاربران و سطوح دسترسی باشند. مدیریت پرتال مرکزی دارای نظارت عالیه بر تمام زیر پرتال‌ها است اما از حیث مدیریت اجرایی، زیر پرتال‌ها می‌توانند مدیریت خاص خود را داشته باشند.

سطوح دسترسی بر مبنای ساختار سازمانی

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های نرم‌افزار امکان تعریف گروه‌های کاربری متفاوت و نامحدود و همین‌طور تعریف نقش ایشان در نرم‌افزار و ارائه سطوح دسترسی مشخص برای هر نقش یا کاربر است. این مهم شرایطی را فراهم می‌کند تا ساختار سازمانی و سیاست‌های مدیریت به‌راحتی از طریق تعریف سطوح دسترسی میسر باشد.

ثبت رویدادها

این نرم‌افزار مجهز به یک سامانه قدرتمند ثبت عملکرد است که امکان ذخیره‌سازی فعالیت کاربران، تغییرات نرم‌افزار، عملکرد مدیران سایت و زیر پرتال‌ها را میسر می‌سازد. این سامانه کنترل و نظارت پرتال را به معنای واقعی آن ممکن می‌سازد.

تنوع ساختار گرافیکی

همان‌طور که قبلاً اشاره شد نرم‌افزار از یک زیربنای چندلایه در طراحی بهره می‌برد. یکی از قابلیت‌هایی که این ساختار به نرم‌افزار می‌بخشد امکان دارا بودن ساختار گرافیکی متنوع است. نرم‌افزار می‌تواند دارای چندین پوسته ظاهری باشد و بنا به نظر مدیران پرتال در بخش‌های مختلف پرتال به کار روند و یا در دوره‌های زمانی مختلف و متناسب با تشخیص مدیریت به‌عنوان پوسته اصلی استفاده شوند.

نسخه بندی محتوا

این خاصیت پرتال باعث می‌شود تمام محتوای ویرایش شده پرتال در بخش‌های مختلف همراه با نسخه‌های اولیه ذخیره شوند و در صورت نیاز به استفاده از نسخه‌های قبلی این امکان وجود داشته باشد که نسخه‌های قبلی بازآوری شوند. نسخه‌های ویرایش شده بر اساس تاریخ ویرایش در بخش مدیریت محتوای همان بخش موجود است و کافی است کاربر با کلیک بر روی محتوای موردنظر آن را بازآوری کند.

هزینه

دی‌ان‌ان به عنوان یک نرم‌افزار اوپن سورس رایگان است. شما می‌توانید بدون هزینه آن را دانلود کنید، آزمایش کنید و اگر جوابگوی نیاز شما بود از آن استفاده کنید.

امنیت

بر خلاف تصور، نرم‌افزارهای اوپن سورس امن‌تر از نرم‌افزارهای تجاری هستند. اوپن سورس بودن نرم‌افزار این امکان را فراهم می‌کند که سورس آن در دسترس افراد بیشتری قرار بگیرد و شرکت‌های بیشتری بتوانند آزمایش‌های امنیتی روی آن انجام دهند درصورتیکه در نرم‌افزارهای تجاری تنها تیم تولیدکننده نرم‌افزار آزمایش‌های امنیتی را انجام می‌دهد. به محض اینکه مشکل امنیتی مشاهده شود به تیم دی‌ان‌ان گزارش و مشکل به سرعت برطرف می‌شود.

آزادی

وقتی تجارت ها به سمت Open Source حرکت کردند، آن ها خودشان را از فروشنده های سخت گیر آزاد کردند. مشتریان برخی فروشندگان ناچار به پذیرش دیدگاه های فروشنده مانند: نیازمندی ها، دیکته ها، قیمت ها، اولیت ها و زمان بندی ها می شدند.

کیفیت

نرم‌افزارهای تجاری توسط ده‌ها یا صدها کارمند یک شرکت تولید می‌شوند درصورتیکه نرم‌افزارهای اوپن سورس توسط هزاران نفر از سرتاسر دنیا توسعه پیدا می‌کند. به طور کلی Open Source نیازهای کاربر را به خوبی می داند زیرا کاربران می توانند دستی در ساختن آن داشته باشند. به عبارت دیگر کاربران و برنامه نویسان چیزی را می سازند که می خواهند.

قابلیت سفارشی سازی

همان طور که در بالا ذکر شد، کاربران تجاری می توانند قطعاتی از یک نرم افزار Open Source را بردارند و نسبت به نیازشان آن را تغییر دهند. از آن جایی که کد ها باز هستند، بسیار آسان می توان کد ها را تغییر داد یا یک سری قابلیت جدید به آن اضافه نمود.

ماژول‌ها قابلیت‌های دی‌ان‌ان را توسعه می‌دهند. به عبارتی، درحالی‌که عملکردهای پایه‌ای نظیر امنیت، اعضا، مدیریت سایت و محتوا توسط پلتفرم دی‌ان‌ان ارائه می‌گردد، ماژول‌ها برای پاسخگویی به سایر نیازها نظیر فروشگاه، اخبار، مدیریت اسناد و ... به کار گرفته می‌شوند. ما مجموعه ماژول‌های زیر را برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران پیشنهاد می‌دهیم:
ویژگی ها- اختصاصی
ردیف عنوان ردیف عنوان ردیف عنوان
1 مدیریت پیوندها 2 مدیریت تب‌ها 3 مدیریت تب‌های آکاردیونی
4 تصاویر متحرک (اسلایدشو) 5 مدیریت دانشنامه 6 گالری تصاویر
7 نقشه سایت 8 پخش موسیقی 9 پخش فیلم
10 نمایش وضعیت آب و هوا 11 نمایش اوقات شرعی 12 نظر سنجی
13 مدیریت سؤالات متداول 14 مرکز دانلود 15 مدیریت بانک های اطلاعاتی
16 آزمون آنلاین 17 فرم ساز پیشرفته 18 مدیریت اخبار
19 مدیریت مقالات 20 نقشه گوگل 21 ارسال و اشتراک در خبرنامه
22 فرم های بازخورد 23 انجمن ها و تالارهای گفتگو 24 چت و گفتگوی آنلاین

امروزه تقریباً هر مشتری جدیدی یک نسخه قابل نمایش در موبایل از وب سایت خود را می‌خواهد، چرا که عملاً مبحثی ضروری است. طراحی انطباق‌پذیر وب سایت روشی است که در آن طراحی سایت باید به‌گونه‌ای باشد که سایت بدون هیچ مشکلی چه از لحاظ رزولوشن و چه پلتفرم و یا مواردی دیگر به نمایش درآید. این عملیات شامل ترکیبی از چیدمان‌ها و شبکه‌های تصاویر و استفاده زیرکانه از دستورات CSS می‌باشد. وقتی که کاربر از پشت لپ‌تاپ برخاسته و از تبلت استفاده می‌کند، وب سایت می‌بایست جهت نمایش کیفیت تصویر، اندازه تصاویر و قابلیت‌های برنامه نویسی، خود را منطبق سازد. به عبارت دیگر، وب سایت جهت پاسخگویی خودکار به تصمیمات و اولویت‌های کاربر خود باید فن‌آوری مرتبط را در اختیار داشته باشد. ما نیز با بهره‌گیری از همین روش پوسته‌ای واکنش‌گرا برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران طراحی می‌کنیم. برای طراحی پوسته سایت، چندین طرح متفاوت و برتر روز دنیا در اختیار صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران گذاشته شده، با سلیقه ایشان آشنا شده و بر همین اساس یک اتود گرافیکی اختصاصی در اختیار ایشان قرار می‌گیرد. پس از تأیید طرح نهایی از سوی این شرکت، فرآیند تبدیل طرح گرافیکی به پوسته قابل استفاده در نرم افزار انجام خواهد شد.

بـــــــــامـــــــــــــا در تـــــمـــــاس باشــــیـد!

اگر به دنبال خدمات طراحی پورتال سازمانی هستید، مشاوره و دریافت خدمات از تیم متخصص ایزی وب می‌تواند برای شما بسیار مفید و موثر باشد. ایزی وب با دانش و تجربه خود در زمینه طراحی و توسعه پورتال‌های سازمانی، آماده ارائه خدمات متنوع و بهترین راهکارها برای شما است.

Not Rated Yet!