طراحی سایت حرفه ای با رویکرد دیجیتال مارکتینگ
 

خدمات طراحی پورتالطراحی پورتال، ویترین خدمات و محصولات شما در فضای اینترنت است.

با طراحی پورتال شرکتی یا پورتال سازمانی، می توانید مشتریان بیشتری در بازار آنلاین کسب و کار خود جذب نموده و درآمد خود را افزایش دهید. بیش از ۸۰% از خرید های صورت گرفته توسط مشتریان، از طریق اینترنت و به صورت آنلاین صورت می گیرد.

مشتریان جهت تامین و برطرف نمودن نیاز خود، ابتدا در گوگل شروع به تحقیق در مورد آن نموده و در این راستا پس از آشنایی با خدمات و محصولات ارائه شده توسط وب سایت های مختلف، اقدام به خرید و سفارش می نمایند.

طراحی پورتال داخلی یا اینترانت

طراحی پورتال اینترانت در جهت همگرایی ارایه انواع خدمات و دسترسی به انواع اطلاعات داخل شرکت و سازمان برای کارمندان داخل سازمان طراحی می شود.

طراحی پورتال سازمانی

پورتال سازمانی با هدف تسهیل دسترسی امن به اطلاعات و ارتباطات، بهبود اجرای فرآیندها و عملکرد سازمان در جهت بهبود ارایه خدمت، طراحی و پیاده‌سازی می‌شود.

طراحی پورتال سازگار با موبایل

طراحی پورتال هوشمند سازگار با موبایل ها و تبلت ها، نیاز اصلی کسب و کارهای ارايه دهنده خدمات در اینترنت است که باید بتواند خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق دهد.

ویژگی های پورتال سازمانی ایزی وب

 

هدف اصلی طراحی پرتال سازمانی و یا طراحی پرتال شرکتی، دسترسی آسان به اطلاعات و خدماتی است که یک کاربر برای انجام وظایف و مسئولیتهایش به آن احتیاج دارد، صرف نظر از اینکه منبع آن کجا باشد

 

 

طراحی گرافیکی اختصاصی

طراحی پورتال خلاقانه و جذاب زمانی میسر است که در کنار حوزه برنامه نویسی، طراحی گرافیکی نیز به روشی ابتکاری و هدفمند صورت پذیرد.

امکانات گسترده

ساختار ماژولار پورتال سازمانی به سازمان ها و شرکتها این امکان را می‌دهد تا متناسب با نیاز خود طیف گسترده ای از ماژول‌هایی مورد نیاز خود را نصب نمایند.

 
 
 

رعایت کامل استانداردهای وب

در طراحی پورتال شرکتی و پورتال سازمانی، ما از جدیدترین استانداردهای طراحی پورتال و ماژول ها، متناسب با نیاز شما استفاده کرده ایم

قابلیت سفارشی سازی

مهمترین ویژگی طراحی پوتال ایزی وب، امکان اتصال به Active Directory تحت شبکه سازمان و شرکتها و اتصال به انواع سامانه های تحت وب می باشد.

 

طراحی پورتال شرکتی


پورتال شرکتی ایزی وب پاسخگوی نیازهای اساسی هر کسب و کاری است. بستر قدرتمند و مقایس‌پذیر در کنار پنل مدیریت کارآمد و آسان استفاده شده در آن شرکت‌ها را توانمند ساخته تا محصولات یا خدمات خود را با بالاترین کیفیت در سطح اینترنت عرضه کنند.

طراحی پورتال سازمانی


پورتال سازمانی ایزی وب بستری امن و توسعه‌پذیر برای سازمان‌ها و نهادهای دولتی فراهم می‌کند که ضمن رعایت سطوح دسترسی بتوانند طیف گسترده‌ای از خدمات الکترونیکی خود را با رابط کاربری یکپارچه و گرافیک زیبا به بازدیدکنندگان و کارمندان خود ارائه کنند.

طراحی پرتال اینترانت


پورتال درون سازمانی (اینترانت) ایزی وب یک محیط تعاملی بین کارکنان یک مجموعه با مدیران آن را ایجاد می‌کند. بطوریکه دسترسی به اطلاعات و اسناد به صورت طبقه‌بندی شده به راحتی در این سامانه  برای تمام افراد و ذینفعان درون سازمان امکان‌پذیر است.

طراحی واکنشگرا یا ریسپانسیو

طراحی پورتال واکنش گرا

رابط کاربری پورتال (UI) با استفاده از تکنولوژی واکنشگرایی وب (Responsive Web Design) به صورت شناور طراحی شده که باعث تنظیم خودکار نمایش صفحات در ابعاد مختلف می شود.

امکانات گسترده مناسب سازمانها

امکانات گسترده مناسب سازمانها

ماژول هایی که در طراحی پورتال سازمانی و شرکتی ارائه می‌شود بسته به میزان بزرگی، ساختار و نیازهای سازمانی و شرکتی، می‌توانند تنوع زیادی داشته باشد.

ماژول های پورتال سازمان

توانایی ارایه خدمات پورتال سازمانی به ماژول های آن پورتال بستگی دارد.

 

ماژول گزارش ساز

این ماژول می تواند با اتصال انواع پایگاه داده ها و یا نر‌م افزارهای گوناگون مانند نرم‌افزارهای حسابداری یا نرم‌افزارهای پرسنلی از طریق وی سرویس ها انواع گزارش ها را ایجاد نماید

 

ماژول رزرو امکانات سازمانی

ماژول توانایی رزرو امکانات سازمانی مانند رزرو اتاق کنفرانس، رزرو خودرو سازمانی، رزرو کتاب، رزرو وقت جلسات با مدیران و انواع رزرواسیون را دارد.

 

ماژول سیستم گردش کار

این ماژول توانایی ایجاد انواع workflow  یا فرایند ساز های متنوع با کاربری های مختلف مانند انواع فرم ها و اتصال به انواع پایگاه داده را دارا می باشد.

 

ماژول مدیریت اسناد

ماژول مدیریت اسناد، توانایی بارگذاری سریع انواع اسناد، جستجو پیشرفته و سریع، تنوع دسته بندی و آرشیو حرفه ای با رعایت سطوح دسترسی کاربران را برای اهداف سازمانی را خواهد داشت.

 

ماژول مدیریت دانش

هدف این ماژول ایجاد یک پایگاه دانش در جهت ایجاد و نگهداری دانش، تجربیات و تحقیقات پرسنل سازمان است تا با اشتراک گذاری دسته بندی شده، همه بتوانند از آن در سازمان خود بهرمند شوند.

 

ماژول اطلاع‌رسانی و اخبار سازمانی

این ماژول مهمترین ماژول پورتال سازمانی است. دارای امکانات متنوع و سطوح دسترسی مختلف امکان درج و جستجو در انواع خبر در قالب خبر متنی، خبری تصویری و ویدوئی را دارا می باشد.

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات طراحی پورتال سازمانی و پورتال شرکتی

کلمه پورتال نگارش فارسی کلمه انگلیسی Portal است. پورتال در زبان انگلیسی به معنای ورودی است و گیت ورودی فرودگاه را پورتال میگویند. در اصلاح نرم افزاری به وب سایتی که دسترسی به سایر وب سایت ها را تسهیل میکند و نظام می بخشد، پورتال می گویند. به عبارت دیگر، اگر یک وب سایت، به عنوان گیت ورودی، سامانه های متعدد و وب سایت های پراکنده و سیستم های متشتت را نظم بخشد و یافتن و دسترسی به آنها را راحت کند، به چنین سایتی پرتال میگویند.

بر همین سیاق، اگر سایتی علاوه بر کارکردهای معمول اطلاع رسانی، مکانیزم های الکترونیکی را فراهم کرد که مخاطبین سایت و ارباب رجوع تشکیلات، از مراجعات حضوری به تشکیلات بی نیاز شدند و کارکردهای عملیاتی ایشان با سایت، از طریق وب سایت اتفاق افتاد، چنین سایتی را هم پورتال می گویند.

به عنوان یک پلت فرم تحت وب، یک پورتال سامانه ای است که به کاربران اجازه میدهد با یکدیگر در ارتباط باشند و محتوایی مرتبط را به آسانی و سادگی هرچه تمامتر بیابند. در واقع پورتال ها اطلاعات و محتواها را از منابع مختلف طوری با هم ترکیب می کنند که در قالب یک رابط کاربری واحد ان را بدست دهند. پورتال که وب سایتی تحت وب برای تسهیل و ساماندهی دسترسی کاربر به تعداد زیادی سایت و سیستم آنلاین است، انواعی دارد. انواع پورتال عبارتند از :

 • طراحی پرتال گردشگری
 • طراحی پرتال داخلی
 • طراحی پورتال مدارس و ساخت پورتال مدارس
 • سامانه پورتال اساتید
 • طراحی پرتال آگهی
 • طراحی پرتال سازمانی
 • طراحی پورتال شهرداری ها
 • طراحی پرتال فروشگاهی و طراحی پرتال فروش
 • طراحی پورتال بیمارستان و طراحی پورتال بیمارستان
 • طراحی پورتال خبری و ساخت پرتال خبری
 • طراحی پرتال دانشگاهی و ساخت پرتال دانشگاه و طراحی پورتال دانشگاه
 • طراحی پرتال مدیریت دانش
 • طراحی پورتال سازمانی
 • طراحی پورتال شرکتی
 • طراحی پورتال مشتریان
 • طراحی پورتال اینترانت

به همه سایت های اینترنتی وبسایت می گویند. اما اگر سایتی علاوه بر کارکردهای معمول، به عنوان گیت ورودی، دسترسی مخاطبان به سایت ها و سامانه های متعدد وابسته را تسهیل و نظام دهی کرد ،به آن پورتال میگویند.

پورتال حاکی از ماهیت وب سایت است در حالیکه سی ام اس، نرم افزاری است که سایت را با آن راه می اندازند. البته سیستم های مدیریت محتوا در راه اندازی پرتال قوت و ضعف دارند و بعضی برای ساخت پورتال مناسب تر از بعضی دیگرند. اما با سی ام اس های معتبر ، عموما می‌توان پورتال هایی قوی راه اندازی نمود.

وقتی یک پورتال اینترنتی تحت یک دامنه مانند www.something.com راه اندازی می شود، گاه از ساب دامنه های آن نظیر subitem.something.com برای راه اندازی زیرسایت یا زیرپرتالی استفاده می شود که از پورتال مادر کوچکتر است اما زیرمجموعه آن حساب می شود و گرچه بهره بردار از آن مجموعه ای مستقل است اما آن مجموعه بهره بردار وابسته و زیر نظر مجموعه مادر صاحب پرتال اصلی است. به زیرپورتال‌ها، ساب پورتال هم میگویند. مثلا پورتال های استانی می توانند بصورت ساب پرتال هایی از پورتال های سازمانی تعریف شوند.

بهترین نوع پرتال، سامانه ای است که :

 • سرعت لود و بارگذاری وب سایت مناسب باشد.
 • سایت در همه مرورگرهای مرسوم، بدرستی و یکسان نمایش یابد.
 • سایت ریسپانسیو باشد و نمایش سایت تحت موبایل و تبلت مناسب باشد
 • محتوایی که در سایت وارد میکنید بدرستی و به خوبی توسط گوگل کش شود.
 • ناوبری کاربر در سایت و منو بندی و رفتن به صفحات داخلی و برگشتن و یافتن همه صفحات لازم، بدرستی و موثر اتفاق افتد.
 • سرچ سایت بدرستی کار کند.
 • فرم های سایت به درستی کار می کنند و گزارش فرم های پر شده به درستی ارسال شود.
 • دسترسی های پانل ادمین به درستی داده شده باشد.

یک سامانه پورتال ولو حداقلی، باید چنین امکاناتی داشته باشد :

 • امکان انتشار محتوا به نحوی موثر و مبتنی بر قواعد گوگل.
 • امکان نظام دهی به ساختار منوی سلسله مراتبی سایت.
 • امکان فرم ساز پیشرفته که بتوان هرگونه فرم یا ویزارد با هر تعداد فیلد را در آن ساخت.
 • امکان جستجوی داخلی در محتوا و نمایش سریع و بهینه و موثر نتایج جستجو.
 • امکان سطوح مدیریت و پشتیبانی از دسترسی های مختلف به پانل ادمین.
 • امکان پانل ادمین قوی و خوش دست و کاربرپسند.
 • امکان مدیریت تمپلت به نحوی موثر و آسان و بدون درگیری فنی و با رعایت ریسپانسیو.

گرچه می توان در باب خصوصیات یک پورتال دولتی یا غیردولتی، باب سخن سر داد و ویژگی های یک پورتال خوب را برشمرد اما در پاسخ به سوال چگونه یک پورتال بسازیم، درست ترین جواب، یافتن یک شرکت متخصص، حرفه ای، مجرب و کاردان است که قبلا بارها و بارها پورتال های قوی برای مشتریان گوناگون ساخته است و سپس برون سپاری پروژه طراحی پورتال تان به وی.

اگر زیرساخت پورتال با نرم افزار درستی انجام شده باشد، سامانه نرم افزاری به موقع آپدیت شود و پچ های امنیتی خود را دریافت کند، روی سروری که پورتال را میزبانی می‌کند لایه های امنیتی درستی وجود داشته باشد و به خوبی کانفیگ شده باشند و اگر ادمین سایت هم رعایت نکاتی مانند لاگین دو مرحله ای و دیگر نکات امنیتی را بکند، احتمال هک پورتال بسیار کم خواهد شد و امنیت پرتال تا حدود قابل قبولی تضمین خواهد شد.