طراحی سامانه تحت وب

طراحی سامانه تحت وب یکی از مهم‌ترین خدمات ایزی وب است. با کمک ایزی وب می‌توانید برای کسب‌وکار خود سامانه تحت وب اختصاصی طراحی کرده و عملکرد تجاری خود را متناسب با نیاز کاربران، دیجیتالی کنید. برای طراحی سامانه تحت وب سفارشی خود با ما تماس بگیرید.

ماژول مطالعه امکان‌سنجی

ﺳﻪشنبه، 28 بهمن 1399

ماژول مطالعه امکان‌سنجی

ماژول مطالعه امکان سنجی به درخواست شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر در حوزه رسانه (مدیا ونچر) که درواقع حامی استارت آپ های زیست بوم رسانه می باشد، توسط تیم فنی ما طراحی و پیاده سازی شد. شرکت مدیا ونچر متقاضی یک بستر مناسب جهت ارزیابی و تجزیه و تحلیل پتانسیل‌های پروژه‌های پیشنهادی کسب و کارهای نوپا بود که بدین وسیله امکان فراهم سازی مقتضیات شکل گیری، رشد و توسعه کسب و کارهای نوپا در اکوسیستم رسانه را با هدف تعالی رسانه ها و توسعه ی بازارهای صنایع فرهنگی فراهم سازد.

این سامانه طی چندین فرآیند امکان بررسی، ارزش گذاری براساس اولویت‌های سرمایه گذاری و تصمیم گیری نهایی درخصوص طرح‌های پیشنهادی کارآفرینان را برای این شرکت محیا میسازد.درواقع طی چندین فرایند متقاضیان اطلاعات خود را ارسال مینمایند و پس از بررسی توسط سطوح مختلف مدیریتی در صورت نیاز به اصلاحات، اطلاعات مورد بازبینی مجدد قرارمیگیرد و درصورت تایید به مرحله بعدی خواهد رفت.

بوسیله این سامانه، جزئیات پنج فریم تحلیل پروژه  (تعریف، چارچوب خطرات متقابل، چارچوب توانمندی، قاب پارامتری، فرایند استراتژی غالب احتمالی) ، خطرات، pov ها، محدودیت ها و ریسک‎‌های پروژه (فناوری، بازار، اجرا، رقبا، سیاسی) را میتوان بررسی نمود.

روند کاراین سامانه به این صورت میباشد که در ابتدا اطلاعات اولیه طرح در قالب تعدادی فرم پرسش و پاسخ از کارآفرینان دریافت میشود. در این فرم‌ها مواردی ازقبیل اطلاعات متقاضی، مشخصات عمومی طرح، مشخصات کلی طرح، معرفی تیم کارآفرین، اطلاعات مربوط به سرمایه گذاری و تعهدنامه‌ها طی فرآیندی از متقاضیان دریافت میشود تا مورد بررسی واقع شود.

داشبورد سامانه مطالعه امکان‌سنجی

  • درداشبورد این سامانه بخشی با عنوان میزکار درنظرگرفته شده است که وضعیت هریک از پروژه ها و نمودار کلی وضعیت تمامی طرح ها در آن قابل رویت میباشد.درواقع برای هروضعیت، رنگ منحصر به فردی اختصاص داده شده است که مشخص میکند طرح پیشنهادی مورد تایید واقع شده است، به طور کل مورد پذیرش قرارنگرفته است، به صورت موقت بایگانی شده است و یا درحال بررسی می باشد. همچنین امکان مشاهده مشخصات عمومی و گزارش مطالعات امکان سنجی، تغییر وضعیت کنونی طرح و مشاهده روند پیشرفت هر طرح تحت عنوان تاریخچه محیا شده است.جهت دسترسی سریع و آسان به اطلاعات موجود، در این بخش امکان فیلترگزاری و جستجو براساس شماره پرونده اختصاص داده شده به هرطرح، نام طرح، وضعیت طرح، نام مسئول و تاریخ ثبت طرح نیز تعبیه شده است.
  • در داشبورد این سامانه بخشی تحت عنوان فرایند سرمایه گذاری وجود دارد که نمودار جریان کار و مراحل دریافت سرمایه گذاری را مشخص می سازد.
  • در بخش تنظیمات داشبورد، تنظیمات عمومی که شامل پیام ورود به حساب کاربری است، تنظیمات مربوط به پیامک‌ و تنظیمات مربوط به ایمیل ها قابل دسترسی میباشد.
  • در بخش لیست های داشبورد این امکان فراهم شده است که فیلدهای مختلفی تعریف، ویرایش و یا حذف شود. درواقع این فیلد ها گزینه های انتخابی می باشند که در فرم پرسش و پاسخ نمایش داده میشود.
  • در این سامانه سطوح دسترسی مختلفی وجود دارد که برای افراد با نقش های مختلف محدودیت دسترسی به عملکرد ماژول و یا اطلاعات را ایجاد میکند.در این بخش امکان اضافه کردن نقش های جدید مطابق با پلتفرم دی ان ان نیز وجود دارد.

ارسال دیدگاه‌ها‌

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دیدگاه‌ها‌

ایزی وب در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

طراحی سامانه تحت وب اختصاصی

از جمله مهم‌ترین کاربردهای طراحی سایت و سامانه تحت وب می‌توان به اتوماسیون خدمات اداری و جلب رضایت کاربران اشاره کرد. کاربران امروزی دنیای اینترنت به استفاده از اینترنت و عملیات غیر حضوری تمایل دارند. بنابراین شما برای توسعه هرچه بهتر تجارت خود باید در کنار ارائه خدمات حضوری، خدمات غیر حضوری و آنلاین را هم برای مشتریان خود فراهم کنید. 

در دنیای امروز تمایل مشتریان به سمت کارهای غیر حضوری رفته است. دیگر هیچ‌کس برای دریافت نوبت یا خرید بلیت یا ثبت سفارش خرید از خانه‌اش خارج نمی‌شود. گستردگی سامانه‌های تحت وب این امکان را فراهم کرده‌اند که مردم با خیال راحت و با استفاده از گوشی هوشمند یا رایانه شخصی خود این‌گونه نیازها را رفع کنند. 

با طراحی نرم‌ افزار سفارشی برای کسب‌وکار خود می‌توانید به این امر مهم دست بیابید. اگر کسب و کارتان مرتبط با کارهای اداری مثل وقت‌گرفتن، رهگیری، رزرو و موارد این‌چنینی است توصیه می‌شود یک سامانه تحت وب طراحی کنید تا کارمندان یا مشتریان‌تان بتوانند این نوع کارها را از راه دور و به صورت اتوماتیک انجام دهند. 

سامانه تحت وب برای چه کسب‌وکارهایی مفید است؟

تقریبا اکثر کسب‌وکارها در دنیای امروز برای بهبود شرایط اقتصادی خود و جلب نظر کاربران‌شان نیاز به تولید نرم‌ افزار سفارشی دارند. 

برای مثال شما اگر در زمینه فروش محصول فعالیت دارید، باید سامانه‌ای داشته باشید که مردم با ورود به آن بتوانند محصولات شما را بررسی کنند و عملیات خرید را انجام دهند. 

اگر صاحب مجموعه درمانی هستید برای سهولت کارهای نوبت‌دهی می‌توانید از سامانه تحت وب اختصاصی خود استفاده کنید؛ تا هم خودتان از نظر وقت و هزینه جلو بیفتید و هم مشتریان‌تان کار ساده‌تری برای اخذ نوبت داشته باشند. 

اگر می‌خواهید فرایند استخدام و مدیریت نیرو در سازمان خود را بهینه‌تر از همیشه کنید، می‌توانید با ساخت نرم افزار سفارشی عملیات مختلفی از جمله انتشار آگهی استخدام، ردگیری اوضاع متقاضیان شغل، غربال‌کردن رزومه‌ها و بسیاری کارها دیگر را تنها با چند کلیک ساده انجام دهید. 

هم‌چنین می‌توانید برای کسب‌وکار بزرگ خود سامانه تحت وب برای مدیریت ارتباط با مشتریان فراهم کنید. یعنی با ذخیره اطلاعات مشتریان و خودکارکردن فرایند تعامل با مشتری به‌وسیله سامانه تحت وب اختصاصی‌تان عملیات فروش، بازاریابی و پشتیبانی مشتریان را بهبود ببخشید و به‌سادگی مدیریت‌شان کنید.

خدمات طراحی سامانه تحت وب در ایزی‌وب

تقریبا در هر کسب‌وکاری که فعالیت داشته باشید می‌توانید از خدمات سامانه تحت وب بهره ببرید. ایزی‌وب به شما در طراحی نرم افزار اختصاصی‌ کمک خواهد کرد. تنها کافی است فرم مشاوره رایگان را تکمیل کرده و منتظر تماس از سوی کارشناسان ما باشید. 

ما پس از مذاکره با شما و درک نیازهای‌تان عملیات طراحی سامانه تحت وب را استارت می‌زنیم. با بررسی محصول و سیاستی که می‌خواهید به‌کار ببرید، سامانه‌ای را برای‌تان طراحی می‌کنیم که تجارت‌تان با جریان بازاریابی مدرن هماهنگ شود. 

تیم برنامه‌نویس حرفه‌ای ایزی‌وب کارنامه درخشانی در زمینه طراحی سامانه‌های تحت وب اختصاصی دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به سامانه رزور بلیت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، ماژول مدیریت و رهگیری مشتریان کارگزاری بورس بیمه ایران و سامانه فرم پاپ آپ (که مختص اطلاع‌رسانی به مادران باردار است) اشاره کرد. 

اگر قصد سفارش نرم افزار اختصاصی‌ برای سازمان خود را دارید، با ایزی وب تماس بگیرید.

مواردی کــــــه بــــــهتــــــر است بدانید!

سامانه تحت وب با سامانه تحت ویندوز چه تفاوتی دارد؟

سامانه‌های تحت وب برخلاف سامانه‌های تحت ویندوز به‌صورت آنلاین فعالیت می‌کنند. هم‌چنین کاربر برای استفاده از آن‌ها نیازی به به‌روزسانی و مراقبت‌های امنیتی ندارد.

تفاوت سامانه تحت وب با اپلیکشن‌های موبایل در چیست؟

سامانه‌های تحت وب با مرورگر وب در هر مکانی قابل دسترسی هستند؛ ولی اپلیکیشن موبایل صرفا روی موبایلی که نصب شده باشد، قابل استفاده است.

سامانه‌های تحت وب تا چه اندازه امن هستند؟

سامانه‌ای که با اصول امنیتی طراحی شود مسلما امن خواهد بود. برنامه نویسان باید در تمام مراحل، اصول استاندارد توسعه را رعایت کرده و چیزی را از قلم نیندازند تا مشکلی از لحاظ ایمنی به‌وجود نیاید.

 هزینه طراحی سامانه تحت وب اختصاصی چه‌قدر است؟

این رقم پس از بررسی موشکافانه خواسته‌های کسب و کار شما برآورد می‌شود. به دلیل آن‌که این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد پیشنهاد می‌کنیم با مشاوران ایزی‌وب تماس بگیرید تا رقم دقیق سفارش طراحی نرم افزار برای‌تان روشن شود.

از سامانه تحت وب چه انتظاری می‌رود؟ 

این‌که برنامه‌ای را که برای آن نوشته شده است به‌درستی اجرا کند؛ حالا این برنامه می‌تواند مدیریت اطلاعات مشتریان باشد، یا نوبت‌دهی و فروش و... .

آیا از محتوا راضی بودید؟ 5 از 5 (523 امتیاز)