طراحی سامانه تحت وب

طراحی سامانه تحت وب یکی از مهم‌ترین خدمات ایزی وب است. با کمک ایزی وب می‌توانید برای کسب‌وکار خود سامانه تحت وب اختصاصی طراحی کرده و عملکرد تجاری خود را متناسب با نیاز کاربران، دیجیتالی کنید. برای طراحی سامانه تحت وب سفارشی خود با ما تماس بگیرید.

ماژول مدیریت و رهگیری مشتریان بازاریاب‌های کارگزاری بورس بیمه ایران

شنبه، 25 بهمن 1399

ماژول مدیریت و رهگیری مشتریان بازاریاب‌های کارگزاری بورس بیمه ایران

این سامانه به درخواست کارگزاری بورس بیمه ایران توسط تیم متخصص ما طراحی و پیاده سازی شد. هدف این سامانه ایجاد یک رابط کاربری به منظور تشخیص و تفکیک مشتریان این کارگزاری براساس هریک از بازاریاب های خود می باشد.

در این سامانه مشخصات تمامی بازاریاب‌ها به همراه کدمنحصر به فرد آنها که درواقع لینک ورود به سامانه مشتریان می باشد، تعریف میشود.به این ترتیب هریک از بازاریاب ها یک آدرس اختصاصی دارد که از طریق آن، سیستم میتواند اطلاعات افراد را قبل از ورود به کارگزاری دریافت کند وبصورت خودکار تعیین کند که هر فرد از طریق چه کسی با کارگزاری آشنا شده است.

برای این سیستم یک داشبورد نمایش درنظر گرفته شده است که تمامی اطلاعات مربوط به بازاریاب ها و فعالیت های آنها را نمایش میدهد. همچنین امکان فیلترسازی و گرفتن خروجی اکسل نیز مهیا می‌باشد.

امکانات سامانه مدیریت و رهگیری مشتریان بازاریاب‌های کارگزاری بورس بیمه ایران

 • امکان ثبت اطلاعات بازاریاب‌ها و اصلاح و ویرایش آنها.
 • امکان تفکیک مشتریان براساس کد منحصر به فرد هریک از بازاریاب ها.
 • امکان گرداوری اطلاعات مربوط به مشتریان.
 • امکان فیلتر سازی براساس نام و نام خانوادگی، کدملی، نام بازاریاب و تاریخ ثبت نام.
 • امکان گرفتن خروجی اکسل و فیلتر کردن خروجی اکسل.
 • امکان تغییر استایل و کدهای فرم نمایش داده شده بعد از دریافت اطلاعات مشتریان.
 • امکان درج پیام ظاهرشده، بعد از پرکردن فرم اطلاعات توسط مشتری.
 • امکان درج آدرسی که مشتری می بایست بعد از ثبت اطلاعات به آن هدایت شود.

نحوه کار با این سامانه

به منظور انجام تنظیمات اولیه این ماژول به قسمت تنظیمات ماژول، تب آخر (تنظیمات referral tracker) میرویم.

 • default تم پیشفرض ماژول در این قسمت است.
 • در URL آدرس جایی که بعد از تکمیل فرم، کاربر به آن صفحه هدایت میشود باید در این قسمت وارد شود.
 • متنی که در بالای فرم قابل مشاهده میباشد، در Intro میبایست نوشته شود
 • کدی که کاربر عادی (کسی که از طریق لینک بازاریاب وارد نشده باشد) میبیند باید در قسمت منبع بخش Message وارد شود.

به منظور افزودن بازاریاب جدید و یا دسترسی به لیست بازاریاب ها میبایست بر روی اکشن منو رفته، گزینه لیست بازاریاب‌ها را کلیک میکنیم.

 • جهت اضافه کردن مشخصات بازاریاب جدید بر روی گزینه افزودن بازاریاب کلیک کنید. باید در این قسمت این نکته را درنظر گرفت که گزینه شناسه بازاریاب درواقع همان چیزی است که در آدرس میخواهیم نمایش داده شود. شناسه نمایندگی مشخص میکند که این بازاریاب برای کدام یک از نمایندگی ها می باشد.
 • در داشبورد اطلاعات مربوط به بازاریاب‌ها ، مقابل هر رکورد تعدادی گزینه وجود دارد. گزینه کپی لینک در کلیپ برد، لینک اختصاصی هر بازاریاب را دراختیار شما میگذارد. گزینه ویرایش با آیکن مداد امکان ویرایش اطلاعات بازاریاب را برای شما محیا میکند.گزینه حذف با آیکن سطل زباله امکان حذف کامل رکورد را برای شما محیا میسازد. یک ستون به هر بازاریاب اختصاص داده شده است که تعداد افرادی که توسط آن فرد اطلاعات خود را ثبت نموده‌اند را مشخص میکند.
 • همچنین در داشبورد اطلاعات مروبط به بازاریاب ها بالای هر ستون امکان سرچ موجود میباشد.
 • در داشبورد اطلاعات مربوط به بازاریاب‌ها دکمه‌ای جهت گرفتن خروجی اطلاعات با فرمت اکسل موجود می‌باشد.

به منظور دسترسی به داشبورد اطلاعات افراد، شما میتوانید در قسمت اکشن منو بر روی گزینه لیست افراد کلیک نمایید.

 • در داشبورد اطلاعات مربوط به افراد امکان سرچ بر اساس هریک از فیلدهای موجود محیا می باشد.
 • شما میتوانید با کلیک بر آیکن سطل زباله مقابل هر رکورد، رکورد موردنظر خود را حذف نمایید.
 • با زدن دکمه دریافت فایل اکسل، اطلاعات مربوط به افرادی که ثبت نام کردند در قالب فایل اکسل دراختیار شما قرار خواهد گرفت.

ارسال دیدگاه‌ها‌

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دیدگاه‌ها‌

ایزی وب در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

طراحی سامانه تحت وب اختصاصی

از جمله مهم‌ترین کاربردهای طراحی سایت و سامانه تحت وب می‌توان به اتوماسیون خدمات اداری و جلب رضایت کاربران اشاره کرد. کاربران امروزی دنیای اینترنت به استفاده از اینترنت و عملیات غیر حضوری تمایل دارند. بنابراین شما برای توسعه هرچه بهتر تجارت خود باید در کنار ارائه خدمات حضوری، خدمات غیر حضوری و آنلاین را هم برای مشتریان خود فراهم کنید. 

در دنیای امروز تمایل مشتریان به سمت کارهای غیر حضوری رفته است. دیگر هیچ‌کس برای دریافت نوبت یا خرید بلیت یا ثبت سفارش خرید از خانه‌اش خارج نمی‌شود. گستردگی سامانه‌های تحت وب این امکان را فراهم کرده‌اند که مردم با خیال راحت و با استفاده از گوشی هوشمند یا رایانه شخصی خود این‌گونه نیازها را رفع کنند. 

با طراحی نرم‌ افزار سفارشی برای کسب‌وکار خود می‌توانید به این امر مهم دست بیابید. اگر کسب و کارتان مرتبط با کارهای اداری مثل وقت‌گرفتن، رهگیری، رزرو و موارد این‌چنینی است توصیه می‌شود یک سامانه تحت وب طراحی کنید تا کارمندان یا مشتریان‌تان بتوانند این نوع کارها را از راه دور و به صورت اتوماتیک انجام دهند. 

سامانه تحت وب برای چه کسب‌وکارهایی مفید است؟

تقریبا اکثر کسب‌وکارها در دنیای امروز برای بهبود شرایط اقتصادی خود و جلب نظر کاربران‌شان نیاز به تولید نرم‌ افزار سفارشی دارند. 

برای مثال شما اگر در زمینه فروش محصول فعالیت دارید، باید سامانه‌ای داشته باشید که مردم با ورود به آن بتوانند محصولات شما را بررسی کنند و عملیات خرید را انجام دهند. 

اگر صاحب مجموعه درمانی هستید برای سهولت کارهای نوبت‌دهی می‌توانید از سامانه تحت وب اختصاصی خود استفاده کنید؛ تا هم خودتان از نظر وقت و هزینه جلو بیفتید و هم مشتریان‌تان کار ساده‌تری برای اخذ نوبت داشته باشند. 

اگر می‌خواهید فرایند استخدام و مدیریت نیرو در سازمان خود را بهینه‌تر از همیشه کنید، می‌توانید با ساخت نرم افزار سفارشی عملیات مختلفی از جمله انتشار آگهی استخدام، ردگیری اوضاع متقاضیان شغل، غربال‌کردن رزومه‌ها و بسیاری کارها دیگر را تنها با چند کلیک ساده انجام دهید. 

هم‌چنین می‌توانید برای کسب‌وکار بزرگ خود سامانه تحت وب برای مدیریت ارتباط با مشتریان فراهم کنید. یعنی با ذخیره اطلاعات مشتریان و خودکارکردن فرایند تعامل با مشتری به‌وسیله سامانه تحت وب اختصاصی‌تان عملیات فروش، بازاریابی و پشتیبانی مشتریان را بهبود ببخشید و به‌سادگی مدیریت‌شان کنید.

خدمات طراحی سامانه تحت وب در ایزی‌وب

تقریبا در هر کسب‌وکاری که فعالیت داشته باشید می‌توانید از خدمات سامانه تحت وب بهره ببرید. ایزی‌وب به شما در طراحی نرم افزار اختصاصی‌ کمک خواهد کرد. تنها کافی است فرم مشاوره رایگان را تکمیل کرده و منتظر تماس از سوی کارشناسان ما باشید. 

ما پس از مذاکره با شما و درک نیازهای‌تان عملیات طراحی سامانه تحت وب را استارت می‌زنیم. با بررسی محصول و سیاستی که می‌خواهید به‌کار ببرید، سامانه‌ای را برای‌تان طراحی می‌کنیم که تجارت‌تان با جریان بازاریابی مدرن هماهنگ شود. 

تیم برنامه‌نویس حرفه‌ای ایزی‌وب کارنامه درخشانی در زمینه طراحی سامانه‌های تحت وب اختصاصی دارد که از جمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به سامانه رزور بلیت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، ماژول مدیریت و رهگیری مشتریان کارگزاری بورس بیمه ایران و سامانه فرم پاپ آپ (که مختص اطلاع‌رسانی به مادران باردار است) اشاره کرد. 

اگر قصد سفارش نرم افزار اختصاصی‌ برای سازمان خود را دارید، با ایزی وب تماس بگیرید.

مواردی کــــــه بــــــهتــــــر است بدانید!

سامانه تحت وب با سامانه تحت ویندوز چه تفاوتی دارد؟

سامانه‌های تحت وب برخلاف سامانه‌های تحت ویندوز به‌صورت آنلاین فعالیت می‌کنند. هم‌چنین کاربر برای استفاده از آن‌ها نیازی به به‌روزسانی و مراقبت‌های امنیتی ندارد.

تفاوت سامانه تحت وب با اپلیکشن‌های موبایل در چیست؟

سامانه‌های تحت وب با مرورگر وب در هر مکانی قابل دسترسی هستند؛ ولی اپلیکیشن موبایل صرفا روی موبایلی که نصب شده باشد، قابل استفاده است.

سامانه‌های تحت وب تا چه اندازه امن هستند؟

سامانه‌ای که با اصول امنیتی طراحی شود مسلما امن خواهد بود. برنامه نویسان باید در تمام مراحل، اصول استاندارد توسعه را رعایت کرده و چیزی را از قلم نیندازند تا مشکلی از لحاظ ایمنی به‌وجود نیاید.

 هزینه طراحی سامانه تحت وب اختصاصی چه‌قدر است؟

این رقم پس از بررسی موشکافانه خواسته‌های کسب و کار شما برآورد می‌شود. به دلیل آن‌که این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد پیشنهاد می‌کنیم با مشاوران ایزی‌وب تماس بگیرید تا رقم دقیق سفارش طراحی نرم افزار برای‌تان روشن شود.

از سامانه تحت وب چه انتظاری می‌رود؟ 

این‌که برنامه‌ای را که برای آن نوشته شده است به‌درستی اجرا کند؛ حالا این برنامه می‌تواند مدیریت اطلاعات مشتریان باشد، یا نوبت‌دهی و فروش و... .

آیا از محتوا راضی بودید؟ 5 از 5 (523 امتیاز)