ماژول آکادمی تافل ایران

شنبه 02 اسفند 1399

ماژول آکادمی تافل ایران

این سامانه به درخواست آکادمی تافل ایران با هدف امکان مدیریت آزمون‌ها و ثبت نام آنلاین برای متقاضیان، توسط تیم متخصص ما طراحی و پیاده سازی شد.در سایت آکادمی تافل ایران آزمون های مختلفی با محدودیت زمانی و ظرفیت مشخص تعریف میشود که کاربران میتوانند با پرداخت هزینه مربوطه در هریک از آنها شرکت نمایند.

در این سامانه یک داشبورد برای کاربران و یک داشبورد برای مدیر سایت درنظر گرفته شده است.داشبوردی که به منظور مدیریت اطلاعات برای مدیرسایت تعبیه شده است، لیست تمامی آزمون‌ها، کلاس‌ها، کاربران و به طور کلی تمام امکانات و خدماتی که این موسسه قصد ارائه از طریق وب سایت خود دارد را نمایش میدهد.

با کلیک بر هریک از این خدمات، لیستی از فیلدهای ثبت شده به همراه جزئیات اطلاعات هریک از آنها نمایش داده میشود.به طور مثال با کلیک بر آزمون‌های آزمایشی، لیستی از آزمون‌های آزمایشی برگزار شده یا درحال برگزاری نمایش داده میشود که جزئیاتی همچون تاریخ آزمون، زمان آزمون، هزینه، ظرفیت و تعداد ثبت نام ها قابل نمایش است. همچنین برای هریک از این فیلدها گزینه ویرایش، حذف، ووچرها و ثبت نمرات موجود میباشد.

ووچرها درواقع لیست کاربرانی است که در آزمون موردنظر ثبت نام کرده اند و گزینه ثبت نمرات نیز این امکان را به مدیر میدهد که نمره ریدینگ، لیستنینگ، اسپیکینگ، رایتینگ و توتال اسکور هریک از افرادی که در آزمون موردنظر شرکت کرده اند را ثبت نماید.

در این بخش امکان جستجو و افزودن آزمون‌های جدید نیز محیا میباشد. در بخش افزودن آزمون، اطلاعات مربوط به آزمون اعم از عنوان آزمون، تاریخ آزمون، ظرفیت کل آزمون و هزینه آزمون ثبت میشود.در این بخش سامانه به صورت خودکار تاریخ میلادی مطابق با تاریخ شمسی وارد شده را نیز نمایش میدهد.همچنین برای بخش ظرفیت، محدودیت تعدادنفرات از 1 تا 1000 نفر را قائل میباشد.

در بخش کاربران لیست تمامی افرادی که جهت استفاده از خدمات ارائه شده ثبت نام کرده اند به همراه جزئیات اطلاعاتی همچون ایمیل ، شماره موبایل و تاریخ ثبت نام نمایش داده میشود. لازم به ذکر است که سامانه به صورت خودکار قابلیت اعمال محدودیت برای کاربرانی که قبلا ثبت نام کرده‌اند را دارد و اجازه ثبت نام مجدد را به آنها نمیدهد. همچنین مطابق با ظرفیت و مهلت ثبت نام هریک از خدمات ثبت شده امکان ثبت نام برای کاربران جدید را محیا میسازد. سیستم پس از تکمیل فرایند ثبت نام به صورت خودکار رسید ثبت نام را برای کاربر جدید ایمیل میکند و مدیر سایت را نیز از طریق ارسال ایمیل از ثبت نام فرد باخبر میسازد.

پس از وارد کردن نام کاربری و رمزعبور، کاربر به داشبورد خود هدایت میشود.در این بخش فرد به جزئیات اطلاعات کلاس‌ها، آزمون هایی که ثبت نام کرده است و نمرات خود دسترسی دارد. لیست تراکنش‌های مالی نیز در این بخش قابل ملاحضه و بررسی می‌باشد. همچنین از طریق بخش ویرایش پروفایل میتواند اطلاعات مربوط به خود را اصلاح کند.

امکانات سامانه آکادمی تافل ایران

  • امکان ثبت آزمون‌های مختلف و تعیین محدودیت زمانی و ظرفیت تعداد نفرات
  • اختصاص فضایی تحت عنوان داشبورد کاربران جهت دسترسی کاربران به اطلاعات ثبت نام، تراکنش‌ها، جزئیات کلاس ها، جزئیات آزمون‌ها و نمرات خود.
  • اختصاص دادن فضایی تحت عنوان داشبورد مدیر جهت دسترسی مدیر سایت به کلیه اطلاعات و تعریف کلاس‌ها و آزمون‌ها
  • امکان ایجاد پرداخت آنلاین برای متقاضیان با اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی.
  •  بررسی اطلاعات کاربر جدید و ایجاد محدودیت برای کاربرانی که قبلا ثبت نام کرده‌اند.
  • بررسی اطلاعات مروبط به ظرفیت و مهلت ثبت نام آزمون و ایجاد محدودیت برای متقاضیان ثبت نام.
  • ارسال خودکار ایمیل رسید ثبت نام به کاربر و ایمیل اطلاع رسانی به مدیر سایت.

امتیاز:

ارسال دیدگاه‌ها‌


تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دیدگاه‌ها‌


در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
  • بازگشت