مرکز تماس: 88570276

با طراحی سایت شخصی خودتان را در دنیای آنلاین مطرح کنید

وب سایت شخصی ایزی وب بر پایه پلت‌فرم جهانی دی‌ان‌ان ایجاده شده است. دی‌ان‌ان یک سیستم مدیریت محتوای کدباز، امن و مقیاس پذیر است که صدها هزار کسب و کار کوچک و بزرگ از آن برای راه اندازی وب سایت خود استفاده کرده‌اند. دی‌ان‌ان با داشتن بیش از یک میلیون عضو و بیش از هشتصد هزار سایت مبتنی بر آن با اختلاف زیادی سیستم مدیریت محتوای شماره یک در اکوسیستم مایکروسافت است. پنل مدیریتی حرفه‌ای و آسان این سامانه به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی آن را مدیریت کرده و توسعه دهید. وجود تنوع گسترده ماژول (قابلیت افزودنی) و تم (ظاهر) از پیش طراحی شده سرعت پاسخگویی به نیازها را افزایش داده و به شدت هزینه راه اندازی سایت را کاهش می‌دهد.

طراحی سایت شخصی
جشنواره وب

برنده 5 تندیس از جشنواره وب

دریافت ۵ تندیس بعنوان برترین سایت جشنواره وب ایران در سال های 91، 94، 95، 96، ۹۸

عضو شورایعالی انفورماتیک

عضو شورایعالی انفورماتیک

شرکت داده آسان ایرانیان توانست از رتبه شش شورای عالی انفورماتیک به رتبه چهار ارتقا پیدا کند.

سازمان نظام صنفی

عضو سازمان نظام صنفی

دریافت مجوز از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و شورای عالی انفورماتیک کشور.

گواهینامه امنیتی

دارنده گواهینامه امنیتی

دارنده گواهینامه امنیت نرم افزار از مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک ایران.

ویژگی‌های طراحی سایت شخصی ایزی وب

استفاده از فن‌آوری NET.

استفاده از فن‌آوری NET.

بهره‌گیری از این فن‌آوری که دامنه نفوذ آن روزبه‌روز افزایش‌یافته است و به‌خصوص نیروی متخصص و مجرب آن در ایران کم نیست باعث می‌شود محدودیت‌های پیش روی توسعه نرم‌افزار چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ هزینه‌ای کاهش یابد و درنتیجه ارائه راه‌حل‌های مبتنی بر این فن‌آوری بیشتر از سایر فن‌آوری‌های مشابه جامعه عمل به خود بپوشاند.


معماری چندلایه

معماری چندلایه

برخورداری از معماری چندلایه به‌عنوان یک اصل اساسی در طراحی نرم‌افزار و استقلال عملیاتی لایه دسترسی به اطلاعات، لایه منطقی، لایه ظاهری و جلوگیری از تهدیدهای ناشی از طراحی تک لایه، قابلیت‌های نرم‌افزار برای توسعه چه ازلحاظ کارکرد و چه ازنظر ساختار گرافیکی افزایش یابد.


انعطاف و مقیاس‌ پذیری

انعطاف و مقیاس‌ پذیری

ساختار ماژولار این امکان را به کاربر می‌دهد تا متناسب با نیاز خود و انتخاب و نصب طیف ماژول‌هایی که هر یک کاربری تازه‌ای به پرتال می‌بخشد، نیاز خود را برای رسیدن به اهداف سازمانی مشخص مرتفع کند. با توجه به حوزه وسیع انتشار نرم‌افزار و تعدد توسعه‌دهندگان آن معمولاً به ازای هر نیاز مشخص، ما به ازای در قالب ماژول ارائه‌شده است. علاوه بر آن امکان توسعه و طراحی ماژول برای نیازهای خاص نیز به‌خوبی در نرم‌افزار دیده‌شده است.


یکپارچگی با سایر نرم‌افزارها

یکپارچگی با سایر نرم‌افزارها

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک نرم‌افزار موفق امکان اتصال و برقراری ارتباط با سایر نرم‌افزارها و بانک‌های اطلاعاتی موجود در یک سازمان یا شرکت است. بستر برنامه‌نویسی پرتال به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که می‌تواند با اکثر نرم‌افزارهای متداول سازمانی ارتباط برقرار کرده و با استفاده از این ویژگی به تبادل اطلاعات با این دست از نرم‌افزارهای بپردازد. این مهم باعث ایجاد سطح بالای از یکپارچگی و ارائه انواع سرویس‌ها از طریق پرتال می‌شود.


بومی‌سازی

بومی‌سازی

نرم‌افزار به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که امکان تغییر زبان و بومی‌سازی آن با نصب بسته‌های زبانی به‌راحتی صورت گیرد. هم‌اکنون بسته‌های اکثر زبان‌ها برای نرم‌افزار وجود دارد لذا برای توسعه پرتال به سایر زبان‌ها صرفاً با انتخاب بستۀ زبانی موردنظر و نصب آن در پرتال فرآیند بومی‌سازی هسته نرم‌افزار انجام می‌شود.


زیر پرتال‌ها

زیر پرتال‌ها

این خاصیت پرتال بنا به اقرار اکثر کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات یکی از بی‌بدیل‌ترین خصوصیات نرم‌افزار محسوب می‌شود. با استفاده از این ویژگی با یک‌بار نصب نرم‌افزار می‌توان به تعداد نامحدود زیر پرتال تولید کرد. این زیر پرتال‌ها که خاصیت‌های کلی خود را از پرتال اصلی به ارث می‌برند در عمل می‌توانند کاملاً مستقل دارای ساختار گرافیکی، ماژولی، محتوایی و دارای طیف اختصاصی کاربران و سطوح دسترسی باشند. مدیریت پرتال مرکزی دارای نظارت عالیه بر تمام زیر پرتال‌ها است اما از حیث مدیریت اجرایی، زیر پرتال‌ها می‌توانند مدیریت خاص خود را داشته باشند.


سطوح دسترسی بر مبنای ساختار سازمانی

سطوح دسترسی بر مبنای ساختار سازمانی

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های نرم‌افزار امکان تعریف گروه‌های کاربری متفاوت و نامحدود و همین‌طور تعریف نقش ایشان در نرم‌افزار و ارائه سطوح دسترسی مشخص برای هر نقش یا کاربر است. این مهم شرایطی را فراهم می‌کند تا ساختار سازمانی و سیاست‌های مدیریت به‌راحتی از طریق تعریف سطوح دسترسی میسر باشد.


ثبت رویدادها

ثبت رویدادها

این نرم‌افزار مجهز به یک سامانه قدرتمند ثبت عملکرد است که امکان ذخیره‌سازی فعالیت کاربران، تغییرات نرم‌افزار، عملکرد مدیران سایت و زیر پرتال‌ها را میسر می‌سازد. این سامانه کنترل و نظارت پرتال را به معنای واقعی آن ممکن می‌سازد.


تنوع ساختار گرافیکی

تنوع ساختار گرافیکی

همان‌طور که قبلاً اشاره شد نرم‌افزار از یک زیربنای چندلایه در طراحی بهره می‌برد. یکی از قابلیت‌هایی که این ساختار به نرم‌افزار می‌بخشد امکان دارا بودن ساختار گرافیکی متنوع است. نرم‌افزار می‌تواند دارای چندین پوسته ظاهری باشد و بنا به نظر مدیران پرتال در بخش‌های مختلف پرتال به کار روند و یا در دوره‌های زمانی مختلف و متناسب با تشخیص مدیریت به‌عنوان پوسته اصلی استفاده شوند.


نسخه بندی محتوا

نسخه بندی محتوا

این خاصیت پرتال باعث می‌شود تمام محتوای ویرایش شده پرتال در بخش‌های مختلف همراه با نسخه‌های اولیه ذخیره شوند و در صورت نیاز به استفاده از نسخه‌های قبلی این امکان وجود داشته باشد که نسخه‌های قبلی بازآوری شوند. نسخه‌های ویرایش شده بر اساس تاریخ ویرایش در بخش مدیریت محتوای همان بخش موجود است و کافی است کاربر با کلیک بر روی محتوای موردنظر آن را بازآوری کند.

هزینه

هزینه

دی‌ان‌ان به عنوان یک نرم‌افزار اوپن سورس رایگان است. شما می‌توانید بدون هزینه آن را دانلود کنید، آزمایش کنید و اگر جوابگوی نیاز شما بود از آن استفاده کنید.


امنیت

امنیت

بر خلاف تصور، نرم‌افزارهای اوپن سورس امن‌تر از نرم‌افزارهای تجاری هستند. اوپن سورس بودن نرم‌افزار این امکان را فراهم می‌کند که سورس آن در دسترس افراد بیشتری قرار بگیرد و شرکت‌های بیشتری بتوانند آزمایش‌های امنیتی روی آن انجام دهند درصورتیکه در نرم‌افزارهای تجاری تنها تیم تولیدکننده نرم‌افزار آزمایش‌های امنیتی را انجام می‌دهد. به محض اینکه مشکل امنیتی مشاهده شود به تیم دی‌ان‌ان گزارش و مشکل به سرعت برطرف می‌شود.


آزادی

آزادی

وقتی تجارت ها به سمت Open Source حرکت کردند، آن ها خودشان را از فروشنده های سخت گیر آزاد کردند. مشتریان برخی فروشندگان ناچار به پذیرش دیدگاه های فروشنده مانند: نیازمندی ها، دیکته ها، قیمت ها، اولیت ها و زمان بندی ها می شدند.


کیفیت

کیفیت

نرم‌افزارهای تجاری توسط ده‌ها یا صدها کارمند یک شرکت تولید می‌شوند درصورتیکه نرم‌افزارهای اوپن سورس توسط هزاران نفر از سرتاسر دنیا توسعه پیدا می‌کند. به طور کلی Open Source نیازهای کاربر را به خوبی می داند زیرا کاربران می توانند دستی در ساختن آن داشته باشند. به عبارت دیگر کاربران و برنامه نویسان چیزی را می سازند که می خواهند.


قابلیت سفارشی سازی

قابلیت سفارشی سازی

همان طور که در بالا ذکر شد، کاربران تجاری می توانند قطعاتی از یک نرم افزار Open Source را بردارند و نسبت به نیازشان آن را تغییر دهند. از آن جایی که کد ها باز هستند، بسیار آسان می توان کد ها را تغییر داد یا یک سری قابلیت جدید به آن اضافه نمود.

ماژول‌ها قابلیت‌های دی‌ان‌ان را توسعه می‌دهند. به عبارتی، درحالی‌که عملکردهای پایه‌ای نظیر امنیت، اعضا، مدیریت سایت و محتوا توسط پلتفرم دی‌ان‌ان ارائه می‌گردد، ماژول‌ها برای پاسخگویی به سایر نیازها نظیر فروشگاه، اخبار، مدیریت اسناد و ... به کار گرفته می‌شوند. ما مجموعه ماژول‌های زیر را برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران پیشنهاد می‌دهیم:

ویژگی ها- اختصاصی
ردیف عنوان ردیف عنوان ردیف عنوان
1 مدیریت پیوندها 2 مدیریت تب‌ها 3 مدیریت تب‌های آکاردیونی
4 تصاویر متحرک (اسلایدشو) 5 مدیریت دانشنامه 6 گالری تصاویر
7 نقشه سایت 8 پخش موسیقی 9 پخش فیلم
10 نمایش وضعیت آب و هوا 11 نمایش اوقات شرعی 12 نظر سنجی
13 مدیریت سؤالات متداول 14 مرکز دانلود 15 مدیریت بانک های اطلاعاتی
16 آزمون آنلاین 17 فرم ساز پیشرفته 18 مدیریت اخبار
19 مدیریت مقالات 20 نقشه گوگل 21 ارسال و اشتراک در خبرنامه
22 فرم های بازخورد 23 انجمن ها و تالارهای گفتگو 24 چت و گفتگوی آنلاین

امروزه تقریباً هر مشتری جدیدی یک نسخه قابل نمایش در موبایل از وب سایت خود را می‌خواهد، چرا که عملاً مبحثی ضروری است. طراحی انطباق‌پذیر وب سایت روشی است که در آن طراحی سایت باید به‌گونه‌ای باشد که سایت بدون هیچ مشکلی چه از لحاظ رزولوشن و چه پلتفرم و یا مواردی دیگر به نمایش درآید. این عملیات شامل ترکیبی از چیدمان‌ها و شبکه‌های تصاویر و استفاده زیرکانه از دستورات CSS می‌باشد. وقتی که کاربر از پشت لپ‌تاپ برخاسته و از تبلت استفاده می‌کند، وب سایت می‌بایست جهت نمایش کیفیت تصویر، اندازه تصاویر و قابلیت‌های برنامه نویسی، خود را منطبق سازد.

 پرداخت با هر کلیک

به عبارت دیگر، وب سایت جهت پاسخگویی خودکار به تصمیمات و اولویت‌های کاربر خود باید فن‌آوری مرتبط را در اختیار داشته باشد. ما نیز با بهره‌گیری از همین روش پوسته‌ای واکنش‌گرا برای صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران طراحی می‌کنیم. برای طراحی پوسته سایت، چندین طرح متفاوت و برتر روز دنیا در اختیار صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران گذاشته شده، با سلیقه ایشان آشنا شده و بر همین اساس یک اتود گرافیکی اختصاصی در اختیار ایشان قرار می‌گیرد. پس از تأیید طرح نهایی از سوی این شرکت، فرآیند تبدیل طرح گرافیکی به پوسته قابل استفاده در نرم افزار انجام خواهد شد.

​مشتریان نام‌آشنایی که به ایزی وب اعتماد کرده اند

اعتماد حاصل تلاش مداوم، ارائه کیفیت بالا، درک صحیح از نیاز مشتری و خدمات صادقانه پس از فروش است.

​خدمات مشاوره طراحی سایت شخصی ایزی وب

کاملا رایگان، فرم ارزشمند نیاز سنجی را دانلود کنید سپس مشاوره حضوری و یا تلفنی بگیرید.

مشاوره حضوری

در صورتی که می‌خواهید طی یک جلسه حضوری در زمینۀ کسب و کار شما صحبت کنیم، کافی است درخواست خود را برای ما ثبت کنید.

مشاوره تلفنی

کافی است با تلفن ثابت با خط اختصاصی مشاوره دیجیتال مارکتینگ ما تماس بگیرید تا کارشناسان با تجربه ما پاسخگوی نیازهای شما باشند.

هدیه ایزی وب به شما

ارزیابی نیازها یک گام حیاتی در مراحل آغاز پروژه طراحی وب سایت است. در این مرحله نیازها و اهداف شرکت از طراحی سایت مشخص می شود.

طراحی سایت شخصی

چرا به طراحی سایت شخصی نیاز دارید؟

هر شخص متخصص در هر صنعتی نیاز به یک وب سایت دارد. طراحی سایت شخصی ارزش زیادی برای یک فرد دارد و توصیه می شود هر فردی که خواهان حضور بهتر در دنیای وب هست، اقدام به طراحی سایت شخصی نماید. داشتن وب سایت شخصی، راهی قدرتمند برای به اشتراک گذاشتن توانمندی ها و مهارت های شماست. اگر شما جویای شغلی عالی متناسب با تخصص خود هستید و می خواهید در این بازار رقابتی باقی بمانید، باید اطمینان حاصل کنید که مهارت های تان پیوسته به روز می شود و رزومه شما در معرض دید همگان است. اینجاست که طراحی سایت شخصی اهمیت می یابد.

دلیل اول – برقراری ارتباط با شما را آسان می کند.

داشتن یک وب سایت شخصی این امکان را می دهد تا از طریق تلفن، پست الکترونیکی، لینکدین یا توییتر و یا سایر کانال ها با شما ارتباط برقرار شود. علاوه بر این، با آوردن کلمات کلیدی همچون نام دانشگاه تان، نام صنعتی که در آن متخصص هستید و... در سایت تان، شانس خود را برای قرار گرفتن در رتبه های بالای موتور جستجو بالا می برید.

دلیل دوم - شخصیت شما از طریق وب سایت شما می درخشد.

شرکت ها صدها رزومه را برای تنها یک پست کاری دریافت می کنند. داشتن یک وب سایت شخصی به شما کمک می کند تا خود را از سایر متقاضیان کار جدا کنید و خود را به عنوان یک گزینه مطلوب به کسب و کار ها نشان دهید. طبق مطالعاتی که بر روی تعداد 300 مختصص حرفه ای منابع انسانی صورت گرفته است، یک سوم از این تعداد با داشتن وب سایت شخصی، یک مزیت رقابتی شغلی برای دریافت شغل جدید شان ایجاد کرده اند.

دلیل سوم – وقتی یک وب سایت دارید، بیشتر به چشم می آیید.

یک سایت شخصی، اغلب حاوی اطلاعاتی است که علایق شما را بیشتر نشان می دهد، چگونگی پردازش اطلاعات و همچنین انگیزه های شما را نشان می دهد. برخلاف محدودیت های رزومه در مورد یک صفحه یا صفحه ای بودن، وب سایت شخصی چنین محدودیت هایی را ندارد (رزومه فضای لازم برای شرح کامل توانایی ها و مهارت های شما را ندارد.). متخصصان منابع انسانی برای استخدام افراد، تمایل دارند بیشتر در مورد آن ها بدانند و به دنبال ویژگی های شخصی هستند که خلاصه ای از آن ها موجود باشد. وب سایت های شخصی کمک می کنند تا این اطلاعات در اختیار مدیران منابع انسانی قرار بگیرد. در حقیقت، وب سایت شخصی مکانی برای معرفی استعداد های عالی تان به کارفرمایان بالقوه است. وب سایت شخصی شما می تواند نمونه کارهای شما را به مدیران و کارفرمایان ارائه دهد.

دلیل چهارم – شما می توانید مسیر خود به سمت کار جدید را مشخص کنید.

نوشتن یک قدرت است. شما می توانید از طریق نوشتن کارهای مهمی که توانایی انجامش را دارید، مدیران شرکت ها را به سمت خود جلب کنید. ارائه نمونه کارهایتان در سایت شخصی باعث می شود که شما را بهتر بشناسند و بهتر ارزیابی کنند. شما حتی می توانید محتوای نوشته شده ای در قالب یک مقاله به سایت شخصی خود اضافه کنید. و یا حتی یک پست طولانی را به لینکدین خود اضافه کنید. تحقیقات نشان می دهد، 25 درصد از استخدام کنندگان احساس می کنند افرادی که دارای سایت شخصی هستند و فعالیت های خود را روی آن منتشر می کنند، شانس بیشتری در استخدام دارند.

دلیل پنجم- حضور آنلاین یک ضرورت در آینده است.

در حال حاضر تنها 4 درصد از افراد دارای سایت شخصی هستند. متخصصان منابع انسانی پیش بینی می کنند در پنج سال آینده، بیشتر شغل ها و کارمند یابی وابسته به محتوای آنلاین خواهد بود. یعنی طراحی سایت شخصی در آینده نزدیک به یک ضرورت تبدیل خواهد شد و افرادی که دارای یک وب سایت شخصی که به خوبی طراحی شده و به خوبی نوشته شده باشد؛ باشند بهترین شانس را برای جذب مدیران و کارفرمایان خواهند داشت.

دلیل ششم – می توانید مهارت های طراحی وب را در خود تقویت کنید.

در دنیای امروز که به سرعت در حال پیشرفت است می توانید در برخی زمینه ها مانند نوشتن، طراحی سایت، خدمات مشتری و بازاریابی – که اغلب نیاز به مهارت های آنلاین فنی مانند HTML و CSS دارند – خود را تقویت کنید. طراحی سایت شخصی یک راه عالی برای آغاز این مهارت هاست. داشتن یک وب سایت به شما چیزهای جدید یاد می دهد و شما می توانید چگونگی ایجاد و مدیریت محتوای سایت تان را نیز خودتان انجام دهید.

دلیل هفتم – وب سایت شخصی یک پیام حرفه ای را منتقل می کند.

سال هاست که نویسندگان برجسته، موسیقیدانان، سیاستمداران و دیگر شخصیت های بزرگ، از وب سایت ها برای ارتقای پروفایل خود استفاده کرده اند و از وب سایت شخصی برای نشان دادن تخصص و مهارت هایشان استفاده کرده اند. داشتن وب سایت با محتوای خوب و مناسب نشان دهنده این است که شما زمان و فکر تان را در کار خود قرار داده اید و یک پیام حرفه ای را منتقل می کنید.

انواع طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی با استفاده از اسکریپت های آماده

در این نوع از طراحی سایت، می توان با استفاده از اسکریپت های آماده همچون وردپرس، یک سایت شخصی طراحی کرد. باید به طور دقیق بررسی شود که آیا اسکریپت آماده، امکانات مورد نیاز فرد متقاضی برای طراحی سایت شخصی را دارد یا خیر. مزیت اسکریپت های آماده وجود قالب های فراوان رایگان برای آن ها در اینترنت است. اما اگر این اسکریپت ها نتوانند نیازهای فرد متقاضی را جواب دهند بهتر است از سایر روش ها برای طراحی سایت شخصی استفاده شود.

طراحی سایت شخصی اختصاصی

در صورتی که سایت شخصی که مدنظر فرد متقاضی است، امکاناتی دارد که در روش قبل قابل پیاده سازی نیست، بهتر است از طراحی سایت اختصاصی استفاده شود. هزینه این روش بیشتر از روش قبلی است اما در طولانی مدت نتیجه بهتری نسبت به روش اول خواهد داشت. در صورتی که فرد متقاضی یک سایت پر بازدید را بخواهد و یا امکانات خاصی را در نظر داشته باشد، بهتر است از این روش استفاده شود.

در طراحی سایت شخصی چه محتوایی باید آورده شود؟

تولید محتوای مناسب برای وب سایت شخصی بسیار سخت است و زمان زیادی را صرف می کند. شما نباید فراموش کنید که وب سایت شخصی شما یک مکان برای نشان دادن تمام جنبه های شخصیت شماست. وب سایت شخصی شما باید دارای یک هدف باشد و بر آن تمرکز کند. هر چیزی که مهارت ها، شایستگی ها و توانمندی های شما را برجسته کند باید در آن باشد و هر چیزی که این هدف را ارائه ندهد باید از آن خارج شود.

رزومه کاری مختصر

محتوای صفحه اصلی سایت تان باید به گونه ای باشد که در نگاه اول نشان دهد که شما چه کسی هستید، چه کاری انجام می دهید و چه هدفی را دنبال می کنید. بنابراین لازم است که در حد دو سه پاراگراف، خلاصه ای از مهم ترین چیزها در مورد خودتان و پروژه های تان را به مخاطبان سایت تان ارائه دهید. افرادی که به سایت شخصی شما می آیند، قطعا در ابتدا به دنبال چنین اطلاعاتی هستند. پس سعی کنید این اطلاعات را به راحتی در اختیار آن ها قرار دهید. در ضمن فراموش نکنید که نباید زندگی نامه خودتان را داخل سایت بنویسید! بازدیدکنندگان سایت شخصی شما نمی خواهند زمان خود را با کلیک بر روی اطلاعات اضافی هدر بدهند. بنابراین رزومه کاری خود را در حد دو الی سه پاراگراف مختصر و مفید بنویسید.

بهترین نمونه کارها

امروزه مختصصان خلاق، اغلب وب سایت های شخصی خود را به عنوان پرتفولیوی خود در نظر می گیرند و نمونه کارهای خود را در آن به گونه ای جمع آوری می کنند که باعث آسان دیده شدن شان توسط مدیران می شود. اگر شما یک طراح، هنرمند یا عکاس هستید، قطعا باید همین کار را انجام دهید. حتی اگر در یک زمینه خاص به چشم نمی آیید، می توانید یک نوع گالری از کارهایی که به آن افتخار می کنید را ایجاد کنید. به طور مثال اگر نویسنده هستید، می توانید مجموعه مقالاتی که در سراسر وب منتشر کرده اید، عکس های مقالات چاپ شده و یا لینک به کتاب هایی که شما با آن همکاری کرده اید یا نوشتید و... را روی سایت شخصی تان بارگذاری کنید. اگر در کار بازاریابی و فروش هستید، سعی کنید در مورد برخی از شرکت هایی که به آن ها فروخته اید یا با آن ها مذاکره داشته اید صحبت کنید. شما باید از وب سایت شخصی خود به عنوان یک گالری از بهترین نمونه کارهای تان استفاده کنید نه به عنوان یک مخزن از همه چیزهایی که تاکنون انجام داده اید. سعی کنید نمونه های عالی خود را انتخاب کنید و بر روی سایت تان نشان دهید.

وبلاگ حرفه ای

سایت شخصی شما یک مکان عالی برای به اشتراک گذاشتن افکار و فلسفه های مربوط به صنعت شماست و وبلاگ یک ابزار عالی برای انجام این کار است. وبلاگ این امکان را به شما می دهد با افراد بیشتری در سراسر وب ارتباط برقرار کنید و به راحتی اخبار حرفه ای خود را به روز کنید. علاوه بر این، داشتن وبلاگ به شما نشان می دهد که مهارت نوشتن دارید. اگر فکر می کنید می توانید به طور مرتب مطلب بلاگ بنویسید (حداقل دو یا سه بار در ماه)؛ این قسمت را به سایت شخصی خود اضافه کنید. اگر احساس می کنید که نمی توانید به طور منظم مطالب خود و متفکرانه بنویسید، از ایجاد وبلاگ خودداری کنید. کسی که به سایت شخصی شما سر می زند و ببیند که آخرین پست شما مربوط به دو سال گذشته است، تصور می کند که به یک سایت قدیمی سر زده است و کل سایت را منسوخ شده می پندارد.

مشتریان

مشتریانی که ارزش شما را ثابت می کنند و افرادی که در گذشته با آن ها کار کرده اید، می توانند راهی عالی برای ایجاد یک نگاه موثر تر به شما باشند. مخصوصا اگر این مشتری ها از حرفه ای های محترم در صنعت شما باشند. شما می توانید از نقل قول های افرادی که قبلا با شما کار کرده اند استفاده کنید تا مهارت ها و توانایی های خود را نشان دهید. به همین راحتی می توانید ارزش خود را به دیگران ثابت کنید. فراموش نکنید که نقل قول ها و توصیفات رایج از افراد مختلف که می گویند "او عالی است" یا " او بهترین شخصی است که تاکنون با آن کار کرده ام" را به هیچ وجه در سایت خود نیاورید. چنین عباراتی نه تنها ارزش مثبت ایجاد نمی کنند بلکه برای برند شخصی شما نیز مضر هستند. نقل قول های مشتریان تان درباره شما، باید بر مهارت ها و ویژگی های مثبت شما تکیه کند و آن ها را برای مخاطبان تان برجسته کند.

استفاده از تصاویر

در نهایت مهم است که به یاد داشته باشید، سایت شخصی شما نباید شامل صفحاتی باشد که پر از متن است. استفاده از تصاویر در صفحات سایت برای خوانندگان جذاب تر است. حتی می توانید یک عکاس حرفه ای خودتان داشته باشید. در کل بهتر است سعی کنید، کلمات سایت تان را کاهش داده و استفاده از تصاویر، ویدئو و اینفوگرافیک را افزایش دهید. اگر شخصی هنرمند و خلاق نیستید و توانایی استفاده از تصاویر جذاب و خلاقانه را ندارید، مجبور نیستید از گرافیک های با کیفیت پایین استفاده کنید.

اطلاعات تماس

بدیهی است که شما باید اطلاعات تماس خود را در وب سایت شخصی تان قرار دهید. این اطلاعات تماس باید قابل مشاهده باشد و باید دارای پیوندهایی به تمام کانال های حرفه ای شما باشد. اطمینان حاصل کنید که شما کامل هستید و هر کسی که می خواهد با شما از طریق وب سایت حرفه ای تان تماس بگیرد، می تواند به راحتی و به طور مستقیم این کار را انجام دهد.

صفحه خوش آمدگویی

بسیار مهم است که به محض اینکه یک مدیر استخدام بر روی وب سایت شخصی شما فرود می آید، با استقبال گرم شما مواجه شود. شما باید با کلمات مناسب، رنگ و طرح مناسب یک صفحه خوش آمدگویی (Welcome Page) خوب ایجاد کنید و از همان ابتدای ورود، مدیر را به سمت خود جذب کنید.

ویژگی و قابلیت طراحی سایت شخصی

 • قابلیت طراحی صفحه بیوگرافی (زندگی نامه، شرح احوال، مدارج علمی، تجربیات و...)
 • قابلیت طراحی صفحه رزومه (سوابق شغلی، شرح فعالیت ها، توصیف مهارت ها و توانایی ها و...)
 • قابلیت طراحی صفحه تماس
 • قابلیت طراحی گالری عکس
 • قابلیت طراحی چت آنلاین جهت برقراری ارتباط با کاربران
 • قابلیت ایجاد دسته بندی خدمات
 • قابلیت طراحی قالب اختصاصی
 • قابلیت انتشار مطالب و ایجاد صفحات
 • قابلیت طراحی چند زبانه سایت
 • قابلیت ایجاد خبرنامه و ارسال خودکار ایمیل به کاربران
 • قابلیت اضافه کردن سیستم نظرخواهی به تمامی صفحات سایت
 • قابلیت ثبت کلمات کلیدی در همه ی صفحات سایت به صورت داینامیک
 • و...

اهمیت رابط گرافیکی در طراحی سایت شخصی

رابط گرافیکی میان طراحی سایت شخصی و طراحی سایت حرفه ای پیوند می زند، زیرا در سایت شخصی معمولاً خدمات یا محصولی خاص به فروش نمی رسد، بنابراین رابط گرافیکی سایت باید به گونه ای باشد که کاربر را به خود جذب کند تا او زمان بیشتری را در سایت سپری کند و محتوای سایت را بیشتر مطالعه کند. همچنین، قابلیت ثبت دیدگاه در سایت شخصی از اهمیت زیادی برخوردار است. بسیاری از مخاطبان در سایت های شخصی با صاحب سایت احساس نزدیکی و صمیمیت می کنند و تمایل دارند با او ارتباط برقرار کنند. ثبت دیدگاه می تواند به خوبی این امر را محقق کند.

ویژگی های طراحی سایت شخصی خوب

ویژگی اول – حرفه ای بودن

افرادی که به سایت شخصی شما مراجعه می کنند و دید قبلی نسبت به شما و حوزه کاری و یا تخصص تان ندارند، از ظاهر سایت شما تاثیر زیادی می پذیرند. یک وب سایت شخصی حرفه ای دارای ظاهر گرافیکی زیبا و متناسب با شخصیت شماست و توانایی ها و مهارت های شما را به صورت دسته بندی های مختلف به کاربران ارائه می دهد. وب سایت شخصی حرفه ای شما، دسترسی به شما در همه مکان ها و همه زمان ها را برای کاربران فراهم می کند.

ویژگی دوم – ریسپانسیو (واکنش گرا) بودن

منظور از طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا، تغییر وضعیت ظاهری سایت با توجه به تغییر اندازه صفحه نمایش است، به طوری که نمایش وب سایت شما در موبایل ها، تبلت ها، لپ تاپ ها و صفحه نمایش های بسیار بزرگ نحوه متفاوت باشد. امروزه بیشتر کاربران توسط گوشی های هوشمند شان اقدام به مرور صفحات وب می کنند؛ بنابراین استفاده از آن در طراحی سایت شخصی شما بسیار مهم است.

ویژگی سوم – انعطاف پذیر بودن

سایت شخصی شما باید به گونه ای طراحی و پیاده سازی شود که کاملا متناسب با نیاز کاربران بوده و اهداف شما را محقق سازد.

ویژگی چهارم – مدیریت آسان

مدیریت طراحی سایت شخصی باید بسیار آسان و در عین حال کاربردی باشد.

ویژگی پنجم – هزینه پایین طراحی سایت شخصی

 • بازگشت