اخبار ایــــزی وب

به صفحه اخبار و اطلاعیه های شرکت ایزی وب خوش آمدید. ما در این صفحه جدیدترین اخبار و اطلاعیه های شرکت را منتشر می کنیم.

کسب تندیس دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران

ﺳﻪشنبه، 27 شهریور 1397

کسب تندیس دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران

دریافت تندیس جشنواره وب و موبایل ایران

شرکت داده آسان ایرانیان برای چهارمین بار موفق به دریافت تندیس جشنواره وب و موبایل ایران شد.

تندیس افتخار دوره دهم جشنواره وب و موبایل ایران در رده سازمان‌های دولتی بابت طراحی ‌وب‌سایت شرکت فناوری بن‌یاخته‌های رویان به شرکت داده آسان ایرانیان اهدا شد.

شایان ذکر است که شرکت فناوری بن یاخته‌های رویان که از سال ١٣٨٤ ذخیره سازی سلول های بنیادی خون بندناف نوزادان تازه متولد شده را آغاز کرده، تا کنون توانسته است با استاندارد سازی فرآیند جمع آوری و فریز نمونه های خون بندناف و همچنین مراكز پیوند علاوه بر درمان بیماری های بدخیم و نجات جان انسان ها و افزایش چشمگیر امید به زندگی در كشور، از خروج ده ها هزار دلار ارز برای تامین سلول از سایر كشورها جلوگیری کند. این شرکت بیش از ده سال است که از خدمات پشتیبانی شرکت داده آسان ایرانیان برای توسعه وب‌سایت خو بهره می‌گیرد.

سایت رویان در رده سازمان های دولتی از نگاه داوری در رقابت با وب‌سایتهای خوبی همچون وب‌سایت شهردای منطقه 1 تهران، وب‌سایت شهرداری منطقه 22 تهران، وب‌سایت وزارت راه و شهرسازی و وب‌‌سایت دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت و پس از اعلام نتایج نهایی رتبه اول این دوره از جشنواره وب و موبایل ایران را در رده سازمان های دولتی از آن خود کرد. در این دوره از رقابت‌ها گروه طراحی سایت سازمانی شرکت داده آسان ایرانیان دو وب‌سایت وزارت راه و شهرسازی و شهرداری منطقه 1 تهران را نیز به عنوان کاندید در رده سازمان‌های دولتی شرکت داده بود. لازم به ذکر است که وب‌سایت شهرداری منطقه 1 تهران دو دوره متوالی برگزیده جشنواره وب و موبایل ایران شده است.

جشنواره وب و موبایل ایران که از سال 1387 کار خود را آغاز کرده است با بیش از ده‌ها هزار شرکت‌کننده، به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وب‌سایت‌ها و نرم‌افزار‌های موبایل ایرانی در گروه‌های مختلف شناخته می‌شود و از ابتدای زمان تاسیس تا کنون توانسته است نقش مهمی در رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل در میان مردم داشته باشد.

ارسال دیدگاه‌ها‌

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دیدگاه‌ها‌

ایزی وب در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.

آیا از محتوا راضی بودید؟ 5 از 5 (95 امتیاز)