مرکز تماس: 66381398

مقالات طراحی سایت و خدمات دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت پتروشیمی

یکشنبه 10 مهر 1401

طراحی سایت پتروشیمی

همه می دانیم صنعت پتروشیمی یکی از مهم ترین صنایع هر کشوری می باشد وطراحی سایت برای صنعت پتروشیمی نیز اهمیت خاصی دارد. با گسترش اینترنت و حضور شرکت‌های پتروشیمی در بازارهای داخلی و بین المللی نیاز این شرکت‌ها به داشتن وب سایت و تبلیغات توام با استراتژی اصولی دوچندان شده است. به جرات می توان گفت داشتن وب سایتی که براساس استانداردهای بین‌المللی طراحی شده و بر اساس الگوریتم‌های گوگل سئو شده باشد، شما را از رقبا متمایز می‌کند.  از این رو مزیت داشتن وب سایت جهت معرفی محصول  و خدمات شرکت های پتروشیمی حائز اهمیت است.  در اینجا به مزایای طراحی سایت پتروشیمی اشاره خواهیم کرد.

مزیت طراحی سایت پتروشیمی

طراحی سایت پتروشیمی، شرکت شما را به  مشتریان بالقوه در سراسر جهان معرفی می کند. مشتریان و شرکت هایی که محصولات پتروشیمی نیاز دارند از سراسر جهان به به دنبال خدمات شما هستند و ایران با توجه به داشتن منابع نفتی و گازی وسیعی که دارد برای خریداران شناخته شده  و محبوب است. به همین دلیل داشتن وب سایتی مناسب و چند زبانه شما، پلی است آسان و کم هزینه  میان شما و بازارهای جهانی.

 • فعالان و خریداران محصولات پتروشیمی از سراسر دنیا به دنبال شناسایی شرکت های پتروشیمی ایرانی هستند. تا محصولات پتروشیمی ایرانی خریداری کنند و از همه مهم تر دیجیتال مارکتینگ کمک می کند بهتر دیده شوید و درامد شما افزایش یابد.
 • داشتن وب سایت یعنی افزایش دامنه و تعداد مشتریان
 • مشتریانتان بدون صرف هزینه مالی و زمانی می توانند با خدمات و محصولات  شما آشنا شوند
 • به مرور تبدیل به برند در حوزه پتروشیمی می شوید

امکانات سایت پتروشمی

تیم طراحی و توسعه وب ایزی وب، سالیان سال است که مشتریانی از سازمان های بزرگ ایران دارد و تجربه بسیار ارزشمندی در زمینه نیاز سنجی امکانات وب سایت پتروشیمی دارد.  برخی از امکاناتی که باید سایت‌های پتروشیمی دارا باشند به شرح زیر است:

 • ریسپانسیو بودن
 • رابط کاربری جذاب
 • سرعت لود بالا
 • چند زبانه بودن وب سایت برای ورود به بازارهای جهانی
 • معرفی خدمات و محصولات شرکت، معرفی شرکت، در باره ما و تماس با ما

همچنین لازم به ذکر است که برای طراحی وب سایت پتروشیمی هیچ محدویتی وجود ندارد و کلیه امکانات مورد نظر شما قابل اجرا خواهد بود.

سئو سایت پتروشیمی  

سئو یا seo  وب سایت بسیار مهم است. همیشه در مورد سئو وب سایت یه مثال وجود دارد، فرض کنید که شما از برند مورد علاقه‌تان اخرین مدل خودرو را خریداری کردید اگر این خودرو بنزین نداشته باشد ایا می توانید با آن دور بزنید؟ قطعا خیر

سئو وب سایت پتروشیمی بسیار مهم و تخصصی است چرا که هدف بسیاری از شرکت‌های صنایع نفتی ورود به بازارهای بین المللی خواهد بود.

 • در واقع می توان گفت سئو وب سایت اینده کسب و کار شما را تغییر خواهد داد.
 • سئو اصولی نیاز به زمان دارد، پس سعی نکنید در مدت زمان کوتاه به  نتایج عالی برسید.
 • وب سایت پتروشیمی سئو شده در نتایج گوگل در رتبه عالی قرار می گیرد و همین امر باعث می شود بازدید سایت افزایش یابد.
 • طراحی وب سایت پتروشیمی و سئو آن یک سرمایه گذاری بلند مدت است
 • اگر تمایل دارید در بازارهای داخلی و خارجی دیده شوید، بهتر است به دنبال وب سایت و سئوی آن باشید.

طراحی استاندارد وب سایت پتروشیمی

 طراحی وب سایت پتروشیمی یکی از الزمات مهم  برای ورود به بازارهای جهانی می باشد چرا که نفت و گاز ایران و صنایع وابسته ان برای دنیا محبوب وشناخته شده است. مصرف کنندگان مشتقات نفت و گاز در دنیا علاقه مند به خرید از شرکت‌های پتروشیمی ایرانی هستند. داشتن وب سایت مناسب به شما این امکان را می دهد که درآمد و مشتریان خود را افزایش داده و کسب و کارتان را توسعه دهید. همچنین به دلیل اینکه قرار است در عرصه بین الملل به رقابت بپردازد و ظاهر آن باید بتواند همه نوع سلیقه‌ای را تا حدودی جذب کند، طراحی وب سایت پتروشیمی به روشی استاندارد، بسیار اهمیت دارد.


مدیر سایت
امتیاز:

ارسال دیدگاه‌ها‌


تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دیدگاه‌ها‌


در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.