مرکز تماس: 66381314

سوالات متداول طراحی سایت

چرا باید سایت داشته باشیم؟

امروزه اولین جایی که مردم به دنبال شرکت شما می‌گردند، بر روی اینترنت است. شما با استفاده از یک وب سایت اینترنتی می‌توانید به راحتی محصولات و خدمات خود را به بازدیدکنندگان معرفی کنید، آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید. داشتن یک وب سایت به گسترش کسب و کار شما کمک زیادی خواهد کرد. اینترنت یک روش کارآمد برای افراد است و به مشتریان کمک می کند که قیمت ها را مقایسه کرده و در فروشگاه های آنلاین خرید انجام دهند.
بازدیدکنندگان وب سایتها معمولا بر اساس وب سایت شرکتها درباره آنها قضاوت میکنند. شرکتی که وب سایت فعال تر، زیباتر و قویتری داشته باشد مسلما شرکت معتبرتر و بزرگتری خواهد بود.
یک سایت نقشی بیش از یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی می‌کند. هزینه طراحی سایت یک بار برای همیشه می باشد اما تبلیغات چاپی را بارها باید برایش هزینه پرداخت کنید. وب سایت برای مشتریان ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته آماده ارائه خدمات می باشد.

مراحل راه‌اندازی یک وب سایت چیست؟

 • 1 - تحلیل و مشاوره در خصوص انتخاب امکانات مورد نیاز برای وب سایت
 • 2 - انتخاب نام مناسب برای سایت
 • 3 - عقد قرار داد و دریافت پیش پرداخت
 • 4 - ثبت دامنه (نام سایت) Domain Registration
 • 5 - دریافت اطلاعات اولیه و نظرات شما در خصوص نوع طراحی
 • 6 - انجام مراحل طراحی گرافیکی قالب و ظاهر سایت
 • 7 - تائید طرح توسط شما
 • 8 - ایجاد استراتژی از عملکرد سایت
 • 9 - ورود اطلاعات اولیه وب سایت
 • 10 - طراحی صفحات بر اساس آخرین استانداردها
 • 11 - اختصاص فضای اینترنتی (هاستینگ) Hosting
 • 12 - بارگذاری سایت طراحی شده بر روی فضای اینترنت
 • 13 - تحویل و آموزش وب سایت در محل شرکت
 • 15 - شروع پشتیبانی یکساله وب سایت (شامل آپدیت‌های نرم افزاری - برطرف کردن اشکالات احتمالی و فنی وب سایت)

راه اندازی یک وب سایت چه اندازه زمان نیاز دارد؟

به طور معمول طراحی یک وب‌ سایت به زمانی بین شش الی هشت هفته نیازمند است، اما سرعت هر پروژه عمدتا توسط مشتری تعیین می‌شود. در اختیار گذاشتن اطلاعات ورودی از سمت مشتری و نظرات و پیشنهادات وی در مراحل اولیه کار همه و همه بر چگونگی پیشرفت زمانی یک پروژه تاثیر می‌گذارد.

هزینه طراحی یک وب سایت چقدر است؟

هیچ جواب دقیقی برای این سوال وجود ندارد. طراحی یک وب سایت جدید بر اساس نیازهای فردی آن پروژه صورت می‌گیرد، هر وب سایتی منحصر به فرد است و نیاز به اجزای متفاوتی دارد.

آیا مطالب سایت را خودم می توانم تغییردهم؟ آیا سایت قسمت مدیریت هم دارد؟

بله، ما برای طراحی وب سایت شما از یک سیستم مدیریت محتوای پیشرفته اما در عین حال آسان استفاده می‌کنیم که به شما این امکان را می‌دهد که بدون داشتن هرگونه دانش برنامه‌نویسی و فقط با دسترسی به یک مرورگر و اینترنت بتوانید تمام محتوای سایت خود را به‌روز کنید. 

آیا من توان آپدیت کردن سایت بعد از تمام شدن و راه اندازی آن را دارم؟

بله، ما دوست داریم که مشتریان ما کنترل وب سایت را به عهده بگیرند و نیز مدیریت آن را یاد بگیرند. ما با پشتیبانی و آموزش در کنار شما هستیم و برای پاسخ به هر سوالی در خدمت مشتریان هستیم.

تفاوت طراحی سایت داینامیک با استاتیک چیست؟

در طراحی سایت داینامیک با استفاده از یک زبان برنامه نویسی پویا مثل php یا asp وب سایت شما برنامه نویسی شده و محتوای شما در بانک اطلاعاتی در هر زمان قابل تغییر از طریق کنترل پنل کاربریتان می باشد و شما محدودیتی در تولید صفحاتتان ندارید. در طراحی سایت استاتیک شما محدودیت های تعداد صفحات و همچنین تغییر راحت محتوا را دارید.

نقش من در ورود به پروژه تا چه اندازه تاثیرگذار است؟

ورودی و بازخورد شما بسیار مهم است. طرح سوالاتی در مورد نیازهای شما، چیزهایی که دوست دارید، خواسته‌‌‌ها و کارهایی که میخواهید انجام بدهید ما را در نگاه درست و دقیق به این پروژه یاری می‌کند.

نوشتن و ورود محتوای سایت با چه کسی است؟

ورود محتوا به عهده خود شماست، به این دلیل که هیچ کس به اندازه خود شما در کسب و کاری که می‌کنید حرفه‌ای نیست. در صورت نیاز به کمک تیم ما به شما در تولید محتوا کمک می‌کند البته این کار مستلزم پرداخت هزینه‌ای غیر از هزینه توافق شده اولیه است.


سوالات متداول