اتوماسیون سازی ارسال ایمیل ایمیل‌های شخصی‌سازی شده، ۶ برابر بازخورد بهتری نسبت به ایمیل‌های عمومی دارند.

تاثیرگذاری بالا

ایمیل مارکتینگ همچنان یکی از محبوب ترین و موثرترین روش‌های بازاریابی به حساب می‌آید. بیش از ۹۰ % از کاربران آنلاین در آمریکا روزانه از ایمیل خود استفاده می‌کنند، یعنی میزان تاثیرگذاری ایمیل برای جذب مشتریان جدید، ۴۰ برابر بیشتر از رسانه‌های اجتماعی است.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه

تنظیم اتوماسیون ایمیل نسبت به نوشتن ایمیل‌های فردی و دستی، زمان بسیار کمتری نیاز دارد و در نتیجه بازدهی بالایی دارد. همچنین، ارسال ایمیل‌های خودکار در مناسبت‌های خاص، می‌تواند باعث صرفه جویی ۸۰% در بودجه ایمیل مارکتینگ شود.

برندینگ دائمی

اتوماسیون ایمیل‌ها به صاحبان کسب و کار اجازه می‌دهد تا زمان بیشتری را به طور ثابت صرف برندینگ،انتقال پیام و ارتباط با مخاطبان کنند. هدف از کمپین ایمیل‌های خودکار، تنها ارسال تعداد زیادی ایمیل نیست، بلکه می‌توان از این طریق اصطلاحاً به پرورش و آماده‌سازی مشتریان پرداخت. پرورش به معنی معرفی برند خود به عنوان یک شرکت ارزشمند است.

تعامل با مشتری

اتوماسیون ایمیل راهی آسان و سریع برای ارتباط با مشتریان فراهم می‌کند و در موقعیت‌های مناسب، آن‌ها را به خرید بیشتر تشویق می‌کند. در وهله اول، باید محتوای مفید و مناسب که هم در جهت منافع شرکت شما و هم در جهت نیاز مشتریان است به آن‌ها ارائه دهید و نهایتاً هرچه پیش می‌روید، سطح بالاتری از مشارکت را مشاهده خواهید کرد.

اتوماسیون ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ تبلیغات با ایمیلی باعث افزایش نرخ تبدیل مشتری برای کسب و کارتان می شود.

ایمیل یک ابزار ارتباطی است که از ابتدای ظهور اینترنت مطرح شد و تاکنون توانسته جایگاه خود را در بین ما حفظ نماید. اکثر مردم ایمیل های خود را به طور مداوم چک می‌کنند. پس کافیست ایمیل شما بتواند توجه آنها را جلب نماید و به محصولات / خدمات شما نیاز داشته باشند. ایزی وب می‌تواند در ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه شما همراه با اتوماسیون سازی و تجزیه و تحلیل رفتار مشتری همراهتان باشد.

خدمات بازاریابی ایمیلی
 

ایمیل مارکتینگ در آمارهای جهانی

کلیک روی دکمه تخفیفات

72% کاربران

ایمیل چک مردم

70% با موبایل

نرخ کلیک 

300% افزایش

بازگشت هزینه

44 برابری

هدفمند تبلیغ کنید

با استفاده از استراتژی های استاندارد و اتوماسیون سازی در ارسال ایمیل می‌توانید دقیقاً کسانی را هدف قرار دهید که مشتری بالقوه شما هستند.

به صرفه تبلیغ کنید

در ایمیل مارکتینگ، شما با یک هزینه مناسب می‌توانید افراد زیادی را مخاطب تبلیغات کسب و کار خود قرار دهید.

عملکرد را بسنجید

به راحتی تعداد ایمیل‌های باز شده، چند بار باز شده، کلیک شده برروی المان های متن ایمیل مثل دکمه ها، لینکها،وب‌سایت و ... را می‌سنجید.

مشاوره حضوری

در صورتی که می‌خواهید طی یک جلسه حضوری در زمینۀ کسب و کار شما صحبت کنیم، کافی است درخواست خود را برای ما ثبت کنید.

 

مشاوره تلفنی

کافی است با تلفن ثابت با خط اختصاصی مشاوره دیجیتال مارکتینگ ما تماس بگیرید تا کارشناسان با تجربه ما پاسخگوی نیازهای شما باشند.

۶۶۳۸۱۳۱۴ - ٠٢١ :تماس بگیرید

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات تبلیغ ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ (Email Marketing)

شاید فکر کنید که ایمیل دیگر مثل قبل پرطرفدار نیست و تمام این ایمیل‌های تبلیغاتی و اسپم باعث شده‌اند که این رسانه دیگر تاثیر چندانی نداشته باشد. اما آمار دیجیتال و البتۀ تجربۀ شخصی ما چیز دیگری را نشان می‌دهد. ایمیل همچنان کاربرد بسیار زیادی دارد و مخاطبان هنوز اکثر نامه‌های دریافتی خود را مطالعه می‌کنند.

پس از ثبت سفارش ارسال به صورت آنلاین، هماهنگی‌های لازم با شما صورت می‌گیرد، قالب مد نظر شما برای ایمیل دریافت می‌شود و ارسال راس ساعت مد نظر شما آغاز خواهد شد. در نهایت، پس از گذشت چند روز یک گزارش کامل از ارسال شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

شما می‌توانید در گزارش ارسالی ایزی وب، اطلاعاتی از جمله تعداد دفعات دیده شدن ایمیل، تعداد دفعات باز شدن ایمیل و همینطور تعداد کلیک های انجام شده روی دکمه های موجود در ایمیل خود را مشاهده کنید.

بله، تیم ما آماده است تا در ازای دریافت مبلغی مشخص، اقدام به طراحی یک قالب حرفه ای و جذاب برای ایمیل شما بکند. یک قالب بصری که مطمئناً میزان تاثیرگذاری ایمیل تبلیغاتی شما را افزایش خواهد داد.

  • بازگشت