مرکز تماس: 88570276
دیجیتال مارکتینگ

با کارشناسان بازاریابی دیجیتال درباره مشکلات و راهکارها صحبت کنید

زمانی که شما قصد تصمیم‌گیری درباره انتخاب و یا تغییر رویکردهای بازاریابی دیجیتال خود را دارید و یا زمانیکه در پیاده‌سازی استراتژی بازاریابی اینترنتی خود به مشکلی برخورد کرده‌اید، یا اینکه می‌خواهید کمی بهتر مسیر تبلیغات اینترنتی که پیش رویتان است را بشناسید، آن وقت است که خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ ما می‌تواند برای شما مناسب باشد. مدیران و کارشناسان دیجیتال مارکتینگ ما هر زمان که نیاز به مشاوره داشتید، هم بصورت تلفنی و هم بصورت حضوری در کنار شما خواهند بود.

دیجیتال مارکتینگ
جشنواره وب
برنده ۵ تندیس از جشنواره وب

دریافت ۵ تندیس بعنوان برترین سایت جشنواره وب ایران در سال های 91، 94، 95، 96، ۹۸

عضو شورایعالی انفورماتیک
عضو شورایعالی انفورماتیک

شرکت داده آسان ایرانیان توانست از رتبه شش شورای عالی انفورماتیک به رتبه چهار ارتقا پیدا کند.

سازمان نظام صنفی
عضو سازمان نظام صنفی

دریافت مجوز از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و شورای عالی انفورماتیک کشور.

گواهینامه امنیتی
دارنده گواهینامه امنیتی

دارنده گواهینامه امنیت نرم افزار از مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک ایران.

​خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ ایزی وب

ما در چه زمینه‌هایی می‌توانیم به کسب و کار شما کمک کنیم؟

طراحی سایت
طراحی پورتال
سامانه های تحت وب
سئو و بهینه سازی
رپورتاژ آگهی
تولید محتوا
تحلیل و استراتژی
تبلیغات اینترنتی
ابزارهای بازاریابی دیجیتال
پشتیبانی

پرسش و پاسخ دیجیتال مارکتینگ در ایزی وب

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات دیجیتال مارکتینگ

ایزی وب کلیه خدمات مربوط به حوزه کسب و کارهای اینترنتی را پوشش می دهد، از طراحی سایت اختصاصی، تولید محتوا، سئو تا بازاریابی و معرفی محصولات به مشتریان. تنها کاری که شما باید انجام دهید تامین محصولات یا خدمات است که در فضای اینترنت قابل عرضه باشد.

برای درک بهتر این موضوع تمایز بین بازاریابی آفلاین و بازاریابی آنلاین را بیان می کنیم.

  • نحوه‌ی انتشار و توزیع محتوا
  • در بازاریابی آفلاین محتوا به صورت فردی، از طریق تلویزیون،رادیو، ارتباط متقابل و … منتشر می شود. در صورتی که در بازاریابی آنلاین محتوا می تواند در شبکه های اجتماعی و از طریق سایر مردم منتشر گردد.
  • هزینه انتشار محتوا در بازاریابی آفلاین بسیار بالاتر از بازاریابی آنلاین می باشد.
  • در بازاریابی آفلاین شناسایی مخاطبین هدف کار سختی می باشد در صورتی که در بازاریابی آنلاین بر اساس آنالیز رفتار کاربر میتوان مخاطبین هدف خود را پیدا کنید.
  • اشتراک گذاری محتوا در بازاریابی آنلاین آسان تر از بازاریابی آفلاین می باشد.
اغلب بنگاه های اقتصادی زمان و هزینه کلانی را برای تولید تبلیغات کاغذی صرف می کنند در صورتی که امروزه مخاطبان به تبلیغات هدفمند در فضای اینترنتی علاقه مند هستند. بدین خاطر تبلیغات کاغذی شانسی برای نمایان شدن نخواهند داشت. وب سایت ها یکی از ابزار های مهم و کارآمد می باشد که میتواند ویترین کسب و کار شما را به بهترین نحو نشان دهد. لازم به ذکر است وب سایت شما می بایست کلیه استاندارهای جهانی را دارا باشد پس نتیجه میگیریم یکی از ابزارهای قدرتمند در اجرای دیجیتال مارکتینگ وب سایت استاندارد و حرفه ای می باشد.

اینستاگرام:

کاربران این شبکه اجتماعی افراد بین ۱۴ الی ۴۵ سال هستند، که اکثرا اینستاگرام خود را روزانه بیش از سه بار بررسی می کنند . اکثر افرادی که در این نوع شبکه اجتماعی فعالیت حرفه ای دارند میانگین بین ۱۸ تا ۲۹ سال سن دارند به طور کلی اگر برای شما مقدور باشد که از محصولات و خدمات خود تصویر بگیرید اینستاگرام پیشنهادی بسیار هدفمند می باشد. فیسبوک۶۰ در صد مخاطبین فیسبوک حداقل روزانه ۱ بار از فیسبوک استفاده می کنند، در صورت تولید محتوای هوشمندانه و شناسایی صحیح بازار هدف با فیسبوک میتوان موفقیت زیادی کسب کرد .

توییتر:

توییتر بهترین ابزار برای روابط عمومی آنلاین می باشد.

لینکدین:

موقعیتی برای نمایان شدن افراد خبره و متخصص ایجاد می گردد. این پلتفرم به اندازه فیسبوک، اینستاگرام و توییتر اجتماعی نیست .

پرسش و پاسخ دیجیتال مارکتینگ در ایزی وب

مشاوره بازاریابی دیجیتال ایزی وب

ما هر آنچه برای ارتباط موثر با کاربران دیجیتال لازم است را در اختیار شما قرار خواهیم داد. ما کمک می‌کنیم تا شما با صرف کمترین وقت و هزینه به مشتری‌های واقعی خود در دنیای اینترنت دست پیدا کنید. ما همراه شما خواهیم بود تا داستان خود را به بهترین شکل برای این مشتری‌ها بازگو نمایید. ما یک آژانس متخصص در دیجیتال مارکتینگ هستیم.

​خدمات مشاوره طراحی سایت ایزی وب

کاملا رایگان، فرم ارزشمند نیاز سنجی را دانلود کنید سپس مشاوره حضوری و یا تلفنی بگیرید.

مشاوره حضوری

در صورتی که می‌خواهید طی یک جلسه حضوری در زمینۀ کسب و کار شما صحبت کنیم، کافی است درخواست خود را برای ما ثبت کنید.

مشاوره تلفنی

کافی است با تلفن ثابت با خط اختصاصی مشاوره دیجیتال مارکتینگ ما تماس بگیرید تا کارشناسان با تجربه ما پاسخگوی نیازهای شما باشند.

هدیه ایزی وب به شما

ارزیابی نیازها یک گام حیاتی در مراحل آغاز پروژه طراحی وب سایت است. در این مرحله نیازها و اهداف شرکت از طراحی سایت مشخص می شود.

  • بازگشت