مرکز تماس: 66381398

مقالات طراحی سایت و خدمات دیجیتال مارکتینگ

نکات کلیدی در انتخاب شرکت طراحی سایت

یکشنبه 21 اردیبهشت 1399

نکات کلیدی در انتخاب شرکت طراحی سایت

طراحی سایت و استفاده از اینترنت جهت بازاریابی، فروش و ارائه خدمات می تواند فعالیت شما را تا حد چشمگیری توسعه دهد. از آن جا که طراحی سایت شرکتی یا سایت های دیگر کاری تخصصی است، انجام آن را حتما به افراد یا شرکت طراحی سایت متخصص بسپارید. 

در انتخاب شرکت طراحی سایت به چه فاکتورهایی توجه کنید؟

برای آنکه فعالیت شما در دنیای اینترنت ثمربخش باشد، باید شروعی مناسب و حرفه ای داشته باشید. یک سایت حرفه ای با ویژگی های مناسب می تواند اولین اقدام مهم شما باشد. ازینرو برای موفقیت، در انتخاب شرکت طراحی سایت دقت کرده و موارد زیر را در نظر بگیرید.

سئو و بهینه سازی

سئو شامل اصول و فاکتورهایی می شود که به طور مداوم در حال بررسی تمامی سایت های فعال اینترنت است. بر اساس این فاکتورها سایت ها رتبه بندی، جریمه یا اسپم می شوند. در زمان انتخاب شرکت طراحی سایت راجع به سئو صحبت کرده و اقدامات آن ها جهت ارتقا رتبه سایت خود را بپرسید.

سازگاری با تلفن همراه

این روزها بیشتر افراد از تلفن های همراه خود برای ورود به اینترنت و شبکه های مجازی استفاده می کنند. برای آنکه شما بتوانید به تمامی مشتریان بالقوه خود دسترسی داشته باشید، باید بتوانید سایت خود را در اختیار کاربران تلفن همراه نیز قرار دهید. هنگام مشاوره با شرکت طراحی سایت راجع به این مساله حتما صحبت کنید و از ریسپانسیو بودن سایت یا سازگاری آن با تلفن های همراه مطمئن شوید.

پنل مدیریت ساده

بعد از اتمام طراحی سایت، شما می توانید از پنل مدیریت برای اپلود مطالب، تصاویر و دیگر فایل های مورد نظر خود استفاده کنید. پنل های مدیریت باید ساده باشند تا با یک دوره آموزشی بتوان کار با آن را یاد گرفت. شما باید بتوانید خودتان تمامی کارهای مورد نیازتان در سایت را در پنل مدیریت خود انجام دهید، لذا هنگام انتخاب شرکت طراحی سایت به این نکته نیز توجه کنید.

زمان ارائه کار

این روزها رقابت بر سر ثانیه ها است. هرچه زودتر شما فعالیت خود را در دنیای اینترنت آغاز کنید به موفقیت نزدیکتر شده و از رقبایتان پیشی می گیرید. بهتر است سایت طراحی شرکتی را انتخاب کنید که در زمان کوتاه و مناسبی سایت شما را تحویل خواهند داد.

امنیت

حفظ اطلاعات شما و مشتریانتان فاکتور بسیار مهمی است که شما و شرکت طراحی سایت باید نسبت به آن وسواس ویژه داشته باشد. تنها یک غلفت و اشتباه می تواند سرمایه شما یا مشتریانتان را به باد دهد. حتما هنگام انتخاب سایت طراحی شرکت راجع به میزان امنیت و تدابیر به کار گرفته برای حفظ آن سوال کنید.

طراحی زیبا متناسب با سلیقه شما

ممکن است شما برای طراحی سایت خود ایده هایی جذاب و زیبا داشته باشید. شرکت طراحی سایت باید ایده و نظر شما را شنیده و متناسب با آن یک ظاهر زیبا و مناسب برای شما طراحی کند. ظاهر سایت شما باید با حوزه کاریتان تناسب داشته باشد. به این نکته توجه داشته باشید که اولین چیزی که کاربران با آن مواجه می شوند، ظاهر سایتتان است، پس در انتخاب آن دقت کنید.

سرعت

سایت های با سرعت لود مناسب در زمان بین ۳ تا ۷ ثانیه بارگزاری می شوند. زمان بیشتر از ۷ ثانیه نمی تواند نتایج مثبتی برای شما به دنبال داشته باشد. هنگام مشاوره با شرکت طراحی سایت راجع به این نکته مهم نیز سوال بپرسید.
 


امتیاز:

ارسال دیدگاه‌ها‌


تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دیدگاه‌ها‌


شنبه, 27 اردیبهشت,1399

خانه هوشمند الفا

سلام. صفحه ی لودینگ سایتتون رو خیلی دوس دارم ولی کاش یخورده شبیه لوگوتون بود یا یه شعار سازمانی وسط صفحه میذاشتید. تشکر از مطالب اموزشی مفیدی که دارید. من شما رو به بازدید از سایت خانه هوشمند آلفا دعوت میکنم تا با نظرات سازنده تون به ما در یافتن راه حل های قوی برای بهبود سایت کمک کنید. پیشاپیش خیر مقدم میگم بهتون.