مرکز تماس: 66384920

مقالات طراحی سایت و خدمات دیجیتال مارکتینگ

چرا به طراحی سایت شخصی نیاز دارید؟

چهارشنبه 08 فروردین 1397

چرا به طراحی سایت شخصی نیاز دارید؟

اهمیت طراحی سایت شخصی

هر شخص متخصص در هر صنعتی نیاز به یک وب سایت دارد. طراحی سایت شخصی ارزش زیادی برای یک فرد دارد و توصیه می شود هر فردی که خواهان حضور بهتر در دنیای وب هست، اقدام به طراحی سایت شخصی نماید. داشتن وب سایت شخصی، راهی قدرتمند برای به اشتراک گذاشتن توانمندی ها و مهارت های شماست. اگر شما جویای شغلی عالی متناسب با تخصص خود هستید و می خواهید در این بازار رقابتی باقی بمانید، باید اطمینان حاصل کنید که مهارت های تان پیوسته به روز می شود و رزومه شما در معرض دید همگان است. اینجاست که طراحی سایت شخصی اهمیت می یابد.

دلایل نیاز به طراحی سایت شخصی

دلیل اول – برقراری ارتباط با شما را آسان می کند.

داشتن یک وب سایت شخصی این امکان را می دهد تا از طریق تلفن، پست الکترونیکی، لینکدین یا توییتر و یا سایر کانال ها با شما ارتباط برقرار شود. علاوه بر این، با آوردن کلمات کلیدی همچون نام دانشگاه تان، نام صنعتی که در آن متخصص هستید و... در سایت تان، شانس خود را برای قرار گرفتن در رتبه های بالای موتور جستجو بالا می برید.

دلیل دوم - شخصیت شما از طریق وب سایت شما می درخشد.

شرکت ها صدها رزومه را برای تنها یک پست کاری دریافت می کنند. داشتن یک وب سایت شخصی به شما کمک می کند تا خود را از سایر متقاضیان کار جدا کنید و خود را به عنوان یک گزینه مطلوب به کسب و کار ها نشان دهید. طبق مطالعاتی که بر روی تعداد 300 مختصص حرفه ای منابع انسانی صورت گرفته است، یک سوم از این تعداد با داشتن وب سایت شخصی، یک مزیت رقابتی شغلی برای دریافت شغل جدید شان ایجاد کرده اند.

دلیل سوم – وقتی یک وب سایت دارید، بیشتر به چشم می آیید.

یک سایت شخصی، اغلب حاوی اطلاعاتی است که علایق شما را بیشتر نشان می دهد، چگونگی پردازش اطلاعات و همچنین انگیزه های شما را نشان می دهد. برخلاف محدودیت های رزومه در مورد یک صفحه یا صفحه ای بودن، وب سایت شخصی چنین محدودیت هایی را ندارد (رزومه فضای لازم برای شرح کامل توانایی ها و مهارت های شما را ندارد.). متخصصان منابع انسانی برای استخدام افراد، تمایل دارند بیشتر در مورد آن ها بدانند و به دنبال ویژگی های شخصی هستند که خلاصه ای از آن ها موجود باشد. وب سایت های شخصی کمک می کنند تا این اطلاعات در اختیار مدیران منابع انسانی قرار بگیرد. در حقیقت، وب سایت شخصی مکانی برای معرفی استعداد های عالی تان به کارفرمایان بالقوه است. وب سایت شخصی شما می تواند نمونه کارهای شما را به مدیران و کارفرمایان ارائه دهد.

دلیل چهارم – شما می توانید مسیر خود به سمت کار جدید را مشخص کنید.

نوشتن یک قدرت است. شما می توانید از طریق نوشتن کارهای مهمی که توانایی انجامش را دارید، مدیران شرکت ها را به سمت خود جلب کنید. ارائه نمونه کارهایتان در سایت شخصی باعث می شود که شما را بهتر بشناسند و بهتر ارزیابی کنند. شما حتی می توانید محتوای نوشته شده ای در قالب یک مقاله به سایت شخصی خود اضافه کنید. و یا حتی یک پست طولانی را به لینکدین خود اضافه کنید. تحقیقات نشان می دهد، 25 درصد از استخدام کنندگان احساس می کنند افرادی که دارای سایت شخصی هستند و فعالیت های خود را روی آن منتشر می کنند، شانس بیشتری در استخدام دارند.

دلیل پنجم- حضور آنلاین یک ضرورت در آینده است.

در حال حاضر تنها 4 درصد از افراد دارای سایت شخصی هستند. متخصصان منابع انسانی پیش بینی می کنند در پنج سال آینده، بیشتر شغل ها و کارمند یابی وابسته به محتوای آنلاین خواهد بود. یعنی طراحی سایت شخصی در آینده نزدیک به یک ضرورت تبدیل خواهد شد و افرادی که دارای یک وب سایت شخصی که به خوبی طراحی شده و به خوبی نوشته شده باشد؛ باشند بهترین شانس را برای جذب مدیران و کارفرمایان خواهند داشت.

دلیل ششم – می توانید مهارت های طراحی وب را در خود تقویت کنید.

در دنیای امروز که به سرعت در حال پیشرفت است می توانید در برخی زمینه ها مانند نوشتن، طراحی سایت، خدمات مشتری و بازاریابی – که اغلب نیاز به مهارت های آنلاین فنی مانند HTML و CSS دارند – خود را تقویت کنید. طراحی سایت شخصی یک راه عالی برای آغاز این مهارت هاست. داشتن یک وب سایت به شما چیزهای جدید یاد می دهد و شما می توانید چگونگی ایجاد و مدیریت محتوای سایت تان را نیز خودتان انجام دهید.

دلیل هفتم – وب سایت شخصی یک پیام حرفه ای را منتقل می کند.

سال هاست که نویسندگان برجسته، موسیقیدانان، سیاستمداران و دیگر شخصیت های بزرگ، از وب سایت ها برای ارتقای پروفایل خود استفاده کرده اند و از وب سایت شخصی برای نشان دادن تخصص و مهارت هایشان استفاده کرده اند. داشتن وب سایت با محتوای خوب و مناسب نشان دهنده این است که شما زمان و فکر تان را در کار خود قرار داده اید و یک پیام حرفه ای را منتقل می کنید.


امتیاز:

ارسال دیدگاه‌ها‌


دیدگاه‌ها‌


در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.