مرکز تماس: 66381398

مقالات طراحی سایت و خدمات دیجیتال مارکتینگ

در انتخاب شرکت طراحی سایت به چه ویژگی هایی توجه کنیم؟

ﺳﻪشنبه 20 خرداد 1399

در انتخاب شرکت طراحی سایت به چه ویژگی هایی توجه کنیم؟

طراحی و استفاده از یک وب سایت خلاقانه و زیبا می تواند کسب و کار شما را حرفه ای کرده و بازارهای جدیدی را به روی شما باز کند. برای طراحی سایت شرکتی یا هر سایت دیگر شما می توانید یا از قالب های آماده استفاده کرده یا برنامه نویسی کنید. در هر دو حالت شما نیاز دارید از خدمات شرکت طراحی سایت استفاده کنید. داشتن یک سایت ناکارآمد با ویژگی های نامناسب نه تنها به رشد و پیشرفت شما کمک نکرده بلکه به آن آسیب نیز می رساند. از این رو حتما در انتخاب شرکت طراحی سایت دقت کافی به خرج دهید.

ویژگی های مهم شرکت طراحی سایت

کافی است یک سرچ ساده در اینترنت بزنید تا با حجم انبوه شرکت های طراحی سایت روبه رو شوید، برای آن که از میان آن ها بتوانید انتخاب عاقلانه و مناسبی داشته باشید شرکتی را انتخاب کنید که ویژگی های زیر را داشته باشد.

مشاوره

ممکن است اطلاعات شما در حوزه دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و دنیای اینترنت چندان زیاد نباشد. یک شرکت طراحی سایت خوب به شما قبل از انتخاب هرکدام از خدمات مشاوره می دهد. شما می توانید تمامی سوال های خود را پرسیده و ابهامات خود را رفع کنید. این مشاوره ها معمولا به صورت رایگان به افراد ارائه می شود.

مشتریان نام آشنا و مهم

یک شرکت طراحی سایت با سابقه معمولا کارنامه ای بلند بالا از مشتریان خود دارد. بسیاری از این مشتریان شرکت هایی نام آشنا مانند بانک ها، ادارات و موسسات دولتی و خصوصی، بیمارستان ها و غیره هستند که شما آن ها را می شناسید. می توانید وارد سایت آن ها شده و کیفیت کار و نتیجه آن را مشاهده کنید.

جوایز و گواهی نامه ها

هرساله جشنواره ها و مسابقات داخلی و بین المللی مختلفی چه در داخل و چه در خارج از کشور در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت برگزار می شود. کسب جوایز، مقام ها و گواهی نامه های مختلف نشان دهنده کیفیت بالای کار شرکت طراحی سایت است. هر شرکت این جوایز و گواهی نامه ها را در سایت خود قرار می دهد. بهتر است قبل از انتخاب شرکت این مورد را نیز بررسی کرده و شرکتی را انتخاب کنید که در این زمینه حرفی برای گفتن دارد.

نظرات مشتریان

همیشه در انتخاب و خرید فاکتوری که می تواند شما را در جهت صحیح و مناسب هدایت کند، نظرات افرادی است که قبلا از آن استفاده یا خرید کرده اند. معمولا شرکت ها بخشی را برای نظرسنجی مشتریان خود قرار داده اند. شما می توانید با خواندن این نظرات دید بهتری نسبت به شرکت طراحی سایت مورد نظر پیدا کرده و انتخاب بهتری داشته باشید.

آموزش

شرکت طراحی سایت باید بتواند گام به گام و مرحله به مرحله روش استفاده از سایت و بارگزاری مطالب را به شما یاد دهد. ممکن است اطلاعات شما در این زمینه کم باشد، اما شرکت طراحی سایت با فایل های آموزشی مختلف از عکس تا فیلم و فایل صوتی شما را به یک فرد حرفه ای تبدیل می کند. اگر سایت طراحی شده شما کاملا حرفه ای باشد، اما شما استفاده از آن را به طور کامل بلد نباشید چه فایده ای دارد؟ حتما قبل از انتخاب شرکت و هنگام مشاوره راجع به نحوه آموزش نیز سوال بپرسید.

پشتیبانی

بعد از طراحی سایت شما می توانید با استفاده از پنل مدیریت به بارگزاری مطالب مورد نظر خود بپردازید. ممکن است بارها و بارها دچار خطا و اشکالاتی شوید که رفع آن ها برای شما سخت یا غیر ممکن باشد. در این شرایط یک سایت شرکتی خوب به شما پشتیبانی طولانی مدت می دهد. شما می توانید با خیال آسوده از یک متخصص سوالات خود را پرسیده و مشکل به وجود آمده را حل کنید.

کیفیت در کنار قیمت مناسب

در حال حاضر طراحی سایت ها با قیمت های مختلفی ارائه می شود. سایت های ارزان قیمت پایینی داشته و ممکن است شما را نسبت به خرید وسوسه کند. در صورتی که موفقیت و توسعه کسب و کارتان برای شما مهم است، کیفیت را فدای هزینه نکنید. سایت شما باید بتواند تمامی نیازهای شما را برطرف کرده و در کورس رقابت با رقبای شما باقی بماند. بنابراین در انتخاب شرکت طراحی سایت این نکته را نیز مورد توجه قرار دهید.


امتیاز:

ارسال دیدگاه‌ها‌


تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

دیدگاه‌ها‌


در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.