دات نت نیوک

حسن انجام کار

 

شرکت داده آسان ایرانیان در طول سالهای متمادی فعالیت تخصصی در زمینه طراحی و توسعه وب سایت مفتخر به جلب درصد بالایی از رضایتمندی مشتریان خود شده است، مشتریان ما این رضایتمندی را با اعطای گواهی حسن انجام کار به ما ابراز داشته‌اند.

شهرداری منطقه 1 تهران

تخصص ایزی وب در زمینه طراحی سایت سازمانی موجب شد تا سایت شهرداری منطقه 1 تهران موفق به کسب عنوان برترین سایت در گروه سازمان‌های دولتی در دو دوره متوالی جشنواره وب و موبایل ایران گردد.

- آقای رضا واحدی فر

وزارت راه و شهرسازی

توانایی بالای ایزی وب در حوزه طراحی پورتال‌های سازمانی ما را بر آن داشت تا از بین 12 شرکت برتر این حوزه، طراحی پورتال وزارت راه و شهرسازی را با حجم انبوهی از اطلاعات و حساسیت‌های بالا به این شرکت بسپاریم.

- آقای احسان پشت مشهدی

توزیع برق استان قزوین

شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در ارزیابی وزارت نیرو رتبه برتر کشور در ارائه خدمات الکترونیکی به مشترکان خود را کسب کرد، ما این موفقیت را مدیون تلاش ایزی وب در زمینه طراحی سایت شرکت خود هستیم.

- خانم معصومه کاظمی

خدمات اداری شهر

همکاری با شرکت داده آسان ایرانیان از جمله افتخارات ما در شرکت خدمات اداری شهر می‌باشد. تحویل به موقع پروژه و برخورد عالی همکاران این شرکت ما را دلگرم به ادامه همکاری‌های بیشتری با این شرکت کرد.

- آقای بیژن جعفری

فناوری بن‌یاخته‌های رویان

رضایتمندی ما به عنوان کارفرمای پروژه طراحی سایت شرکت رویان موجب شد تا با خاطری آسوده طراحی وب‌سایت زیرمجوعه های خود یعنی سایت خبری بنیان و توریسم درمانی رویان را به مهندس کرمانی و همکارانش بسپاریم.

- آقای امیررضا اسکندری

مشارکت ناکو

شرکت ما به عنوان مشاور مادر شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) لحظات خوبی را درکنار همکاران شما تجربه کرده است، تحویل به موقع سایت و خدمات پشتیبانی آن‌لاین همکاران شما خاطره خوشی در ذهن ما به جا گذاشته است.

- آقای حسین شاه بیک

شهرداری اهواز

افتخارات شرکت داده آسان ایرانیان در زمینه طراحی سایت شهرداری ها و زیر مجموعه های آن اطمینان خاطری برای ما شد تا در زمینه طراحی، توسعه و بروزرسانی وب‌سایت‌های شهرداری اهواز از خدمات بروز این شرکت بهره بگیریم.

- خانم زهرا شاعری